Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Свобода" пікетує посольство РФ


"Не забудемо! Не пробачимо! Помстимось!"

ВО «Свобода» завершила серію пікетувань посольств держав, які не визнали Голодомор геноцидом українського народу. Сьогодні "свободівці" добралися до першопричини Голодомору - провели акцію коло посольства РФ.Зазвичай, під час пікетів представник російського посольства виходить до мітингуючих, щоб забрати вимоги. Цього ж разу Андрія Мохника запросили всередину. Мабуть, з досвіду попередніх пікетувань посольств європейських країн росіяни вирішили, що якщо швидко забрати вимоги, люди розійдуться. Але не тут-то було! З Росією в українців інші рахунки, ніж з якою-небудь Францією.


Дуже незавуальоване гасло: "Московські дипломати, пам’ятайте про Миколу Лемика! Не заперечуйте Голодомор!".


Ще гасла: "Москва, покайся!", "Мєдвєдєв і Путін - ідейні послідовники організаторів геноциду Української нації Сталіна і Кагановича", "Вимагаємо визнати Голодомор 1932-33 років геноцидом!", і головне - "Не забудемо! Не пробачимо! Помстимось!".


Андрій Іллєнко розказав про злочини «старшого брата» проти України, починаючи від знищення Батурина і до нелюдських жертв при визволенні Києва від німців у 1943-му.


Доволі радикальною була і промова журналіста Ігоря Мірошниченка


Вікторія Омельченко: "Росіяни мають визнати, що вони є злочинцями, які у ХХ столітті планомірно знищували українську націю. Вони мають пригадати гасла, з якими вони йшли на Україну – «Смерть буржуям і українцям!». Вони хочуть приховати те, що зробили, кажучи, що немає документальних свідоцтв. Але кожен українець має власний рід, у кожного є родичі, загиблі в Голодомор. І Росія за це все свого часу відповість".Я теж сказала пару слів - про те, чим "геноцид" відрізняється від "соціоциду" і "трагедії українського народу". Соціоцид, трагедія - це гарні слова, за якими нічого не стоїть. Трагедією може бути повінь чи відсутність згоди в українському парламенті. А геноцид - юридичний термін, який означає найтяжчий злочин проти людства без терміну давності, за який доведеться відповідати.
Ще я казала, що насаджування "пролетарського інтернаціоналізму" чи введення терміну "радянський народ" - теж ознаки найжахливішого геноциду, тобто знищення окремих націй. В тому числі фізичного знищення.


Представник Київської обласної «Свободи» закликав підтримати російських демократів проти російських імперіалістів.


Пан Анатолій розказав, що в селі Степове Тетіївського району Київської області в Голодомор загинуло1368 людей. Цю цифру у 1970 році перед смертю назвав секретар сільради. Коли мама пана Анатолія сапала город і бачила лопух, вона завжди плакала, бо лопухи колись допомогли їй, 4-річній дівчинці, вижити. Лопухи поклали їй у могилу.


У цієї жінки, Ніни Стефанової, з цілої родини вижила тільки мама – тоді 11-річна дівчинка. В її 3-річної сестрички з рук вибили останню картоплину. Мала померла, і старша сестра вирішила її поховати. Один з нелюдів побачив її в ямі і сказав іншому: «Добий її лопатою, воно вже завтра помре, воно одне в хаті лишилося». Дівчинці вдалося втекти з ями…

В кінці Андрій Мохник наголосив, що цими акціями «Свобода» показує, що вимога визнати Голодомор геноцидом – позиція не лише Президента, що громадськість з цим солідарна, і що незабаром настане той час, коли всі змушені будуть його визнати.

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/99617.html
Tags: акції, голодомор, мохник, омельченко, рф, свобода, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 164 comments