Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Як працює ФСБ


Сфабриковані ФСБ фотки - українські найманці в Грузії

Сьогодні, 20 листопада, лідери УНА-УНСО провели у УНІАНі прес-конференцію на тему «Фільм 08.08.08 - брехня Росії про участь українців в війні в Південній Осетії. Кому служить депутат Коновалюк?».

Хто не в курсі цієї історії – нагадаю. Приблизно тиждень тому депутат-регіонал Валерій Коновалюк привіз з Росії і спробував продемонструвати в готелі «Хайят» (але СБУ не дозволила) знятий російськими спецслужбами брехливий фільм «08.08.08» - про участь України в грузино-осетинській (насправді російсько-грузинській) війні. Зокрема, у фільмі стверджується, що в цій війні взяли участь українські найманці з УНСО.

Ось вам і «докази», представлені у фільмі – кілька фотографій. На одній поруч лежить шеврон УНСО і брошура, на обкладинці якої написано «Програма Конгресу Українських Націоналістів», але прикрашена вона... унсовським хрестом. Ну не знає ФСБ, що КУН і УНА-УНСО – дві різні партії. Всі націоналісти, по-їхньому, - це УНА-УНСО. Причому абревіатуру «УНСО» вони розшифрували у фільмі як "Українська Націонал-Соціалістична організація" :)

Ви ж знаєте, як я люблю згадувати про єдиний центр розробки таких «приколів». Не далі як вчора приходить мені лист від адміна сайту КПУ. Вони там зробили сторінку, присвячену акції протесту проти підняття тарифів (тієї самої, на якій мені шматком бамперу розбило обличчя). На тій сторінці – подяка організаціям-учасникам (їх дуже багато). В тому числі – дослівно: "УНА-УНСО (прес-секретар і 5 чоловік КУН)".
Тобто, адмін сайту, як і автори фільму, теж вважає КУН частиною УНСО. Навряд чи це випадковий збіг – скоріше, єдиний центр.

Причому цей адмін надіслав мені дуже ввічливого листа з подякою за участь у акції і повідомленням про це посилання. Я так само ввічливо відповіла, що у посиланні неточність: УНА-УНСО не підтримувала цю акцію, а я давно не прес-секретар і була там як журналіст. Він обіцяв виправити. На даний момент (20.11, 21:30) ще не виправив. Ось «прінтскрін» сторінки:

Повертаюся до фільму. Ще один «доказ» - молодик у формі, із закритим обличчям. На грудях в нього з одного боку нашите «його прізвище» - Shevchenko, з іншого боку – Georgia. Щоб дурню, значить, було зрозуміло, що це український найманець, який воює за Грузію.

З логікою в ФСБ погано. Якщо цей хлопець – полонений, йому б не дозволили закрити обличчя. Якщо ж він фотографувався з власної волі, навіщо закривати обличчя, але лишати відкритим прізвище? Ідіоти.

Хто ж такий «борець за правду» Коновалюк? Ось деякі подробиці його біографії. Закінчив елітне Московське загальновійськове училище і до 1993 року служив у Російській армії, про що зараз згадує неохоче. Одночасно, згідно з офіційною біографією, навчався у Німецькій фінансовій академії (м.Мюнхен).Як йому вдалося одночасно вчитися у Мюнхені і служити у Сибіру, знають тільки в ФСБ :)
Є й інші подробиці його біографії, але мені здається, що для ідентифікації і цих достатньо :)

Єдиний несфальсифікований доказ у фільмі – інтерв’ю, яке Ігор Мазур (Тополя) необережно дав російському телеканалу задовго до початку війни. Ви всі бачили цей ролік на ЮТубі. Там він каже, що унсовці готові поїхати допомогти грузинам. (Я вже не кажу, що кляті ФСБшники без дозволу використали у цьому роліку мої фотки :))

Нещодавно була передача «Шустер Live», присвячена історії з цим фільмом. Туди запросили Тополю, і журналіст Портніков, на жаль, небезпідставно закинув йому, що це інтерв’ю пішло на користь Москві, і не дуже завуальовано звинуватив Тополю у праці на Кремль.


Голова Виконкому УНА-УНСО Руслан Зайченко, голова партії Юрій Шухевич, голова Київської організації Ігор Мазур (Тополя)

Так ось, сьогодні була прес-конференція з усіх цих питань. На ній голова УНА-УНСО пан Юрій Шухевич офіційно підтвердив, що ні Україна як держава, ні УНСО як організація своїх людей до Грузії не посилала, унсовців там не було.

Хто не повірив Шухевичу – останній незаперечний доказ. Як ви думаєте, якби бодай один унсовець доїхав до Грузії, у цьому ЖЖ не було б кадрів бойових дій та ексклюзивного інтерв’ю з полоненими російськими пілотами?? :))


Юрій Шухевич розповідав, що ФСБ робила спроби завербувати деяких унсовців для поїздки в Грузію, але вони не поїхали. Вони були потрібні ФСБ для того, щоб через деякий час знайти їхні тіла і паспорти, і це було б підставою для звинувачення України в участі в цій війні. Порівняв це із Гляйвіцкою провокацією. Коли це не вийшло, ФСБ сфабрикувала фільм.


Щодо свого скандального інтерв’ю Тополя сказав, що воно було зроблене ще весною і стосувалося зовсім інших подій, «коли абхазькі сепаратисти організовували вибухи на грузинській території, коли Росія допомагала Абхазії зброєю… І коли до нас дзвонили і питали, чи готові ми допомогти, ми сказали, що готові, якщо буде наступ абхазів на територію Грузії. Тобто не на території Абхазії, а саме захід на територію Грузії».УНА-УНСО написала заяви з приводу Коновалюка до СБУ, генпрокуратури, на ім’я Януковича, і до двох комітетів ВР: по озброєнню і з питань депутатської етики.*****************************************
На прес-конференції багато говорили про українську і сусідніх держав історію, моральний аспект проблеми, про особистість Коновалюка, прецеденти подібних провокацій тощо. Але, на жаль, не сказали головного.

Про те, що вороги України вчергове спробували зробити з Ющенка фашиста – він, мовляв, поставляв Грузії зброю і надіслав туди бойовиків з «української націонал-соціалістичної організації». Логіка: якщо один президент надсилає на допомогу другому фашистів, то вони обоє фашисти і їх треба судити :)
Реальну, законно поставлену зброю і неіснуючих найманців вороги зв’язали в один ланцюжок.

А ми таки піддалися на цю провокацію. Робимо те, чого вони від нас хочуть – виправдовуємось. А за що нам виправдовуватись? Що у військовому конфлікті не стали на бік Росії? Що поставляли зброю одній з європейських країн з демократичним устроєм? А що тут неправильного?Найманство протирічить законам України. Якщо вони мають дані про реальних українських найманців – достатньо передати їх в СБУ, і ці люди будуть заарештовані. Навіщо апелювати до громадськості?

А Тополя за що виправдовувався? Що трошки полякав росіян? Газ він їм перекрив, чи що, чи кораблі до їхніх берегів відправив? Звичайно, краще взагалі б цього інтерв’ю не давав, але якщо вже дав... Я б на його місці відповіла приблизно так: "Ну, полякав москаликів трохи. Бачте, як злякалися. А їхати воювати - якби нам керівництво держави дозволило, звісно, поїхали б. А так - не захотіли Державу і Президента підставляти".
Треба нам більше себе поважати, от що.

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/99500.html
Tags: відео, війна, грузія, рф, тополя, уна-унсо, фото, фсб
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 72 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Recent Posts from This Journal