Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Концерт для військових на Миколая (ВІДЕО)На Миколая нас запросили на прекрасний концерт, який відбувся в розташуванні одного з батальйонів ЗСУ. Співали Тарас Компаніченко і "Хорея Козацька", Василь (Живосил) Лютий, Святослав Силенко і Валерій Гладунець.
Також військовослужбовцям привезли "миколаївські" подарунки, усе найнеобхідніше для бійців. Багато корисного - зокрема, генератор, подарували і нашому підрозділу, що що ми дуже дякуємо. Організував концерт і подарунки міністр молоді і спорту Ігор Жданов, який теж приїхав - до речі, без піару, журналістів і довгих гучних промов. Подяка йому, музикантам і всім волонтерам, які долучилися до допомоги фронту.

До вашої уваги - відеозапис з концерту, на якому я опинилася без відеокамери і знімала півтори години на мобільний. Запис не зовсім повний - самі розумієте, це мобілка і з нею час від часу трапляються різні неприємні речі, але більшу частину записати вдалося. Це був справді прекрасний концерт - тихий, камерний, де старовинні українські духовні гімни чергувалися з сучасними піснями, народженими війною...
Послухайте, воно того варте.

20161219_140405

20161219_140418

20161219_150815
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 32 comments