Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про "добрих людей" і їхні поради

Жив у нашому селі мужик. На його садок виходили вікна сусідської хати. А там - бабка, вже у старечому маразмі, тицяла йому з вікна дулі.
Ну, жив мужик і не звертав на дурну бабу уваги. Але одного разу приїхав до нього "городський" знайомий - вишні збирати. Побачив і спитав: "Чому ти оце терпиш?"
- А що ж я маю робити? - здивувався мужик.
- Дуже просто. Побудуй на межі саду щільний високий паркан, то й не бачитимеш.

Знайомий сказав і поїхав. А мужик здуру дійсно збудував паркан. Здогадались, що відбулося? Правильно. Паркан перекрив сусідам світло, вони опинилися, як у льоху. Почались розборки - вже не з бабкою, звичайно.
Що таке в селі посваритися з сусідами - всі знають? Скінчилося тим, що мужику довелося продати хату і переїхати в інше село.

Коли отакі пораднички радять вам щось на кшталт "Ти їм задай!", добре подумайте, чи дійсно задавати. Бо вони скажуть і поїдуть собі, а вам лишатися.
Звісно, якщо ображає вас дурна бабка, а не господар сусідньої хати :)
Tags: село, історії з життя
Subscribe

 • Ріф на волі

  При всіх вадах нашої країни і її керівництва - від корупції зверху донизу до п'ятої колони на всіх рівнях і в кількості, співставній з населенням…

 • Добровольча капличка

  До Великодня - новий малюнок Ірени Миколів за мотивами книги "Щоденник Нелегального Солдата". Капличка з вівтарем, прикрашеним мінами, була на…

 • Дай, Боже...

  (папір, гелева ручка) * * * Дай, Боже, мудрість відрізнити Своє від того, що хотів. Дай, Боже, мужності не снити Уривками чужих життів. Дай сили…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments