Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

ВО "Свобода" пікетує посольство НімеччиниСьогодні ВО "Свобода" пікетувала посольство Німеччини - з приводу невизнання нею Голодомора геноцидом Української Нації. Гасла були суперові, набагато кращі, ніж учора під ізраїльським посольством. Особливо німецькою мовою: "В 1933 році ""Фьолькішер Беобахтер" засудив Голодомор. Невже Гітлер чесніший за Меркель?"
(А таки чесніший. Порівняно із сучасними політиками-демократами, Гітлер був дуже правдивою людиною :))


Ще гасла: "Пані Меркель, чому у ставленні до Голодомору Ви солідарні зі Сталіним та Кагановичем? Тільки не виправдовуйтесь, що це антигітлерівська коаліція!", "Пані Меркель, Ви не визнаєте Голодомор геноцидом, бо Вам уже теж запропонували посаду в "Газпромі?", "Ангела Меркель має просити вибачення за зневагу до мільйонів жертв Голодомору 1932-33 років".


Людей було трохи більше, ніж учора. Сподіваємось, далі таки піде по наростаючій :)


Коли я почала фоткати пікетувальників (НЕ посольство, НЕ правоохоронців) мєнти запитали в мене журналістське посвідчення. Цікаво, що буде у п’ятницю біля російського посольства? Мабуть, відбитки пальців зніматимуть :))


Вікторія Омельченко розказала про суть пікетування і додала: "Ми маємо зробити все, щоб стати справді прекрасною нацією і країною!".
До неї виступав молодий хлопчина з аж занадто, як мені сказали, темпераментною промовою :) Але мене тоді ще не було, не чула.Андрій Мохник

З посольства до пікетувальників взагалі ніхто не вийшов. (Хоча ні - в обідню перерву вийшли, в сенсі, пообідати вийшли, і гасла почитали :)) Те, що німецьке посольство у Києві - осередок пихатої зневаги до українців, я знаю давно - ще з тих часів, коли по наївності спробувала отримати там візу, щоб поїхати на з’їзд однієї німецької партії.Після акції я говорила Вікторії про свою спільну з більшістю правих нелюбов до "прапоромахання". Але, кажу, краще махати прапорами, ніж не робити нічого. "Краще махати прапорами, ніж махати гвинтівками", - сформулювала Вікторія. Ну, це як події обернуться :)

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/98458.html
Tags: акції, голодомор, мохник, омельченко, свобода, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 46 comments