Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Як я через ватного троля провела розслідування у галузі порноіндустрії :)

У мене в ЖЖ пасеться один кумедний ватний троль, котрий весь час пише про нас огидні нісенітниці, часто на сексуальну тематику.

Вчора він вчергове примудрився образити честь наших дівчат-парамедиків. Написав, що "Госпітальєри" - це фронтовий бордель (він це постійно всюди пише), і в якості "доказу" запостив фотку, де парочка займається сексом, із підписом, що дівчина - з "Госпітальєрів", підпрацьовує повією, а фото це йому нібито надав безпосередній учасник зйомки.

Можна було просто потерти комент і забанити (я зовсім нещодавно випустила його з тривалого бану), але ж він на інших сторінках поширюватиме цю брехню. Так що далі - моя відповідь:

"На прохання Григорія я нещодавно розбанила "Кота Леопольда". Чи не кожен його коментар - брехня, але мені до ватної брехні не звикати, вона мене навіть забавляє.

Але цього разу Леопольд перейшов межу, зачепивши честь наших дівчат-парамедиків.
Дай, думаю, умию негідника. Я ж бачу, що це не фото,"надане безпосереднім учасником", а скріншот з професійно знятого порнографічного відео.

Отже, я провела невеличке розслідування. Почала з малесенького логотипу порностудії у правому нижньому куточку, який Леопольд полінувався зафотошопити. Ввела у гугл: "[логотип] порно". Перше ж посилання - на сайт цієї порностудії. Там рядочками багато-багато прев'юшок відео. За десять хвилин знайшла потрібне: неголений хлопець з сережкою у вусі, дівчина-брюнетка, характерна локація зйомки - білий диванчик і сірий килимок.
Більше того, студія, вочевидь, серйозна, знімає не випадкових дешевих повій за копійки, а відомих порнозірок, і завжди вказує їхні імена.

Цю брюнетку, яку Леопольд назвав "парамедиком ДУК ПС", звати Megan Rain. Погуглила на її ім'я - вона достатньо відома порноактриса зі Сполучених Штатів.

Посилання на відео, з якого Леопольд зробив скріншот, давати не буду - хто захоче, сам знайде.

Леопольде, тобі самому не соромно, що так легко тебе зловили?

Наступного разу я свої десять хвилин на викриття чергової брехні не витрачатиму. Ще раз таке побачу - забаню пожиттєво".
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 106 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →