Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

КОЛИ В ОРДЛО МАЮТЬ БУТИ ПРОВЕДЕНІ ВИБОРИ?

Після того, як у Путіна у 2014 році завдяки добровольцям і волонтерам провалився план-"бліцкріг", згідно з яким обласні центри півдня і сходу України мали посипатись, як карткові будиночки, під ноги зелених чоловічків, він за деякий час випрацював новий план захоплення нашої держави: увіпхнути окуповані території назад в Україну, руками своєї агентури з числа українських політиків домогтися дострокових виборів у 2017 році, на яких, згідно з цим планом, переможуть проросійські сили.

На жаль, це досить реалістичний сценарій - навіть якщо вибори відбудуться не у 2017-му, а пізніше. Багато людей в Україні втомилися від діючої влади, розчарувались у Майдані - бо невідомо чому вирішили, що одразу після нього олігархи самі повернуть народу свої чесно награбовані у нього статки і настане загальна справедливість - а натомість всього лише російськоспрямованих бандитів при владі замінили європейськоспрямовані шахраї. Насправді, за наших умов це є колосальним досягненням - ми не вирулили з грунтівки на автобан, зате хоча б спромоглися звернути з дороги, що веде у здоровенне трясовиння. Але ж людям, які намалювали в своїй уяві широченні безкоштовні автобани вже сьогодні, пояснити це важко.

Додати до цих невдоволених голоси "нерозватнених" мешканців ОРДЛО - і здрастуй, пропутінська владо.

Висновок: що б там не писалося у "мінських домовленостях" (які були потрібні після Іловайська, а зараз вони великий кидняк), території повертати треба, а вибори там проводити - зась. Мінімум років із п'ять - жодних виборів.
Не обов'язково чекати до того часу, коли голоси мешканців наразі окупованих частин Донбасу поділять між собою Олег Тягнибок і Дмитро Ярош. Але коли політсили Яроша і Тягнибока зможуть вільно проводити там політичну агітацію, мітинги, зустрічі з виборцями без охорони нацгвардійців з автоматами, кулеметами, собаками, міношукачами і військовими гелікоптерами - оце буде знак, що час настав, пора проводити вибори.

А до цього - лише "розватнення" - за аналогією з денацифікацією у післявоєнній Німеччині (без якої на цілком чесних виборах перемагали б маловідомі міністри з уряду Гітлера і не найбільш одіозні генерали СС), а також відбудова, покращення економічного стану і грамотна пропаганда.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 94 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →