Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Свобода" пікетує ізраїльське посольствоСьогодні, 17 листопада, ВО "Свобода" розпочала серію пікетів біля посольств держав, які поки що не визнали Голодомор геноцидом української нації. Першим чомусь :) було ізраїльське посольство, останнім буде російське. Я б, наприклад, зробила російське першим, бо РФ, як офіційний правонаступник СРСР, завинила перед нами найбільше.
Втім, можливо, "свободівці" планують діяти по зростаючій і зібрати у п’ятницю біля посольства РФ значно більше народу :)"Любіть Україну!"

Гасла, використані під час акції, були дуже виваженими і поміркованими: "Пані Калай-Клайтман, геноцид - це означення злочину щодо всіх народів, які його пережили, чи лише для обраних?", "Чому Ізраїль не хоче визнати Голодомор 1932-33 років геноцидом?", "У 1932-1933 роках московська комуністична влада виморила голодом понад 10 мільйонів українців!".
Я б принесла ще одне гасло: "Росія не визнає Голодомор, бо не хоче нести за нього відповідальність. Ви теж цього боїтеся?"

А до посольств країн старої Європи варто іти під гаслом: "Не визнаєте геноцид, бо пам’ятаєте смак української пшениці, експортованої у 1932-33 роках?"
Бо тому ж вони і не визнають Голодомор, що теж за нього відповідальні. Не могли їм їхні розвідслужби не доповідати, що коїться в Україні. Знали, знали все - і наплювали. Аби пшениця дешева.


Заступник голови ВО "Свобода" Андрій Мохник розповів, що з посольства взяти вимоги пікетувальників так ніхто і не вийшов. Певніше, виходив один, але відмовився навіть назвати своє прізвище. Я так зрозуміла, що це була неуповноважена людина - якийсь молодший помічник старшого підмітайла.


Жодна права акція не обходиться без Вікторії Омельченко і Віктора Брика


...і без цієї пані, що на передньому плані


Андрій ІллєнкоМіліції було небагато. Все взагалі пройшло дуже тихо і чемно. Я ось думаю: щоб зацікавити молодь і пресу, потрібен радикалізм, щоб пройти у парламент - поміркованість. Зараз Олег Тягнибок потроху стає на другий шлях. Що ж, успіхів йому.

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/98103.html
Tags: акції, голодомор, мохник, омельченко, свобода, тягнибок, фото, євреї
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 104 comments