Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Зі святом Захисника Вітчизни!

051014

11 років тому, коли українці вперше вирішили відсвяткувати у своїй столиці Покрову - день козацького війська, день заснування УПА - центральна вулиця української столиці виглядала саме так.
Нам тоді не вдалося навіть дійти до Майдану - червоні та інших кольорів газорублівці окупували центр Києва. Вони й на Хрещатик нас не пускали. Під Бесарабкою була бійка з "тітушками", ми прорвалися, причому вони збили мене з ніг і ледь не затоптали.

Минув невеликий, нікчемний в історичному вимірі час - і ми дійшли до Майдану, а оце все з центру Києва перемістилося у тимчасову резервацію на окраїні, на яку вони - хто з надмірної любові до газорубликів, а хто просто по дурості перетворили шматок нашої держави.

А Покрова - державне свято, День захисника України.

Повільно, але вірно. В правильному напрямку.

Так, хотілося б швидше, чеснішими головами, чистішими руками. Але попередники не дожили взагалі, а нам всміхнулася доля творити історію не лише для онуків, а ще й і для себе.

А що за це ллється кров - за такі речі лилася вона в усі часи.

Зі святом Захисника України вас - усіх, кого це стосується. На передовій і в тилу, на базах і полігонах, у шпиталях, школах і дитсадочках.

Ми доживемо до здійснення нашої мети.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 80 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →