Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Ефка хвора

14379905_1155719317819101_1993740548694549616_o

Ефка важко хвора. Діагноз - вірусний ентерит. Шанси вижити - приблизно 50/50.

Ввечері вона була ще нормальна - може, трохи менше їла, ніж звичайно, і трохи менше бігала. Зранку її не було. В обід я влаштувала обшук, гідний працівника спецслужби, і знайшла її напівживою, у непримітному куточку на купі старого дрантя.

Треба віддати належне моїм хлопцям, я пишаюся ними. Коли я сказала: "Заводьте машину, везем Ефку в лікарню", не побачила навіть перекривленої мармизи.

За годину Собакіна була в клініці. Ага, я в неділю знайшла працюючу клініку.
Коли лікар дізнався, що чотиримісячна дворняга виконує команди і взагалі нічого не боїться - був, м'яко кажучи, здивований. Сказав, що шанси є, що ми встигли вчасно, і поборотися за собаку варто.
Ефці зробили крапельницю, накололи антибіотиками, поставили катетер. Я накупила прірву ліків. Вертаюся з нею на базу. Вона не ходить - ношу на руках. Найближчі три дні будуть вирішальними.

Коли мене вчергове знадобилося за щось облити брудом, хтось пригадав, що в мене на совісті тяжкий гріх - рік тому я брала відпустку з фронту, щоб пошукати власного кота. Тепер з'явився ще один - я мала завтра з групою їхати на передок, але мені дозволили поїхати на три дні пізніше. Спробую виходити Ефку. І хто що думає з цього приводу - мені абсолютно пофіг.
Tags: тварини
Subscribe

 • З приводу співпраці "Правого сектора" і ВО "Свобода"

  Нещодавно у деяких ЗМІ з'явилася інформація, що члени політичної партії "Правий сектор" нібито підуть на місцеві вибори по списках ВО "Свобода". З…

 • Дві історії про свободівців

  Перша про Юрка Сиротюка, якого суд відправив на 2 місяці у СІЗО за участь в подіях під Верховною Радою. Якось, коли Сиротюк був нардепом, зустріла…

 • Післясмак виборів

  Дуже цікаві речі спали мені зараз на думку, поспішаю з вами поділитися. Перше. Не можу нічим це довести, але вибори, що відбулися, справляють на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments