Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Знайомтесь: Ефка Собакіна

efka1

Знайомтесь: це Ефка Собакіна. Вона собача дочка.
Усі хвостаті гавкаючі покусані за вуха і морди. Усі хвостаті нявкаючі загнані на дерева. Уся "форма №8" різноманітних фірм і країн виробництва, певніше, нижня її частина, у просторіччі штани - перевірена зубами на міцність.

У середині липня їхали ми з "Маклаудом" по справах через Запоріжжя. Зупинилися біля нічного магазину купити поїсти. Біля магазину, на самому краєчку тротуару - кіоск. А з-під кіоску - шкавуль! шкавуль! шкавуль!
Перезирнулися ми... Рух машин там - ого-ого навіть вночі, так що день-два, і підкіосковий мешканець, викинутий кимсь на вулицю, приречений... А без гавкучого охоронця і база не база... Коротше, поговорили з продавчинею, отримали від неї придане - пакетик собачого корму... І поїхала мала руда діжечка на Донеччину.
Вона зовсім не злякалась, коли її посадили всередину машини і повезли у невідомість. Притиснулась до мене і спала майже всю дорогу.

efka2

Хтось дав діжечці ім'я Ефка, бо таки була схожа. Відмили, вивели глистів, трохи позбавили від бліх. І от що виросло. Певніше, ще не виросло - росте.

Співпало так, що сусіди теж завели двортер'єра-вівчароїда. Потім прибився ще один цуцик. Нині ця свора ганяє по базі, гавкає, гарчить, гризеться, качається по землі і взагалі всіляко зносить дах. Ефка - завжди заводіяка. Інколи бешкетує настільки, що доводиться піднімати за шкирку.

Їсть узагалі все. Вже знає одну команду: "Дай лапу!". Коли на неї накричали - треба зауважити, за діло - з винуватим виглядом підійшла і сама, без команди дала лапу.
Далі, сподіваюся, буде...

efka3
Tags: тварини
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 12 comments