Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про Шухевича і "Нормандію-Неман"

Західна Європа - стара повія. Не дочекатися нам її любові.
Як повія віддається за бабло, так Європа - за газ і нафту.


Давала днями інтерв’ю для французького радіо. Самі журналісти, молоді і толкові, мені якраз дуже сподобались. У нас із ними було майже повне взаєморозуміння, незважаючи на моє незнання французької (допомагала перекладачка) і їхню політкоректність.
Йшлося в основному про УПА, в тому числі про їхнє "співробітництво з нацистами" та "антисемітизм". Чи не шокує мене, що Роман Шухевич воював у складі німецької армії? Якби він був французом, у Франції його одразу б засудили.

Я кажу - звісно ні, не шокує. Це загальносвітова практика, коли вояки поневолених націй боролися за незалежність своєї батьківщини у складі армій інших держав. От французькі льотчики, кажу, коли їхня держава була окупована німцями, воювали у складі Радянської Армії, в дивізії ескадрильї "Нормандія-Неман". Чому їм ніхто не закидає співробітництво з комуністами і не нав’язує відповідальність за їхні злочини? Адже комуністичний режим не менш злочинний, ніж нацистський.

Дай Боже, щоб я помилялася, але схоже на чергову спробу виставити Україну "нацистською державою". Щоб можна було не допомагати нам протистояти тиску Кремля.


http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/97013.html
Tags: упа, шухевич
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 66 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →