Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

З приводу "хресної ходи" УПЦ МП

Справді, багато років перед війною антиукраїнська наволоч, включно з бойовиками, включно із завезеними з Росії, гніздувалася по храмах і монастирях московського патріархату - найпотужнішого і, головне, найкраще захищеного (бо прикрився релігією) агенту впливу Росії в Україні.

Але сьогодні я зовсім не певна, що метою ходи є завезення у Київ бойовиків і зброї для якихось силових акцій (хіба що планується варіант наметового містечка, про що нижче). Є значно простіші, не такі публічні методи, як це зробити. Блокпости існують, щоб ловити лохів. Не лохи, а особливо щасливі володарі газорублів, давно вже завезли у Київ усе, що їм потрібно.

Я не думаю також, що вони зайдуть у Київ і буде побоїще. Звичайно, Путін спить і бачить показати по всіх каналах, як п'ятеро хлопців, обмальованих свастиками, топчуть ногами бабульку з іконою. Це звичайні "гойдалки", розгойдування сттуації, ми з вами не вчора народилися і знаємо, як це робиться.

Але в української влади є досвід проведення гей-параду: наженуть ментів і Нацгвардію (недарма ж левова частка найновішої техніки і спорядження два роки війни йшла не на фронт, а тиловикам) і візьмуть п...сів під надійну охорону, як перед тим брали геїв.

Тому справжня мета (і справжня шкода) цієї ходи - вона макне Україну і українців у лайно. Покаже, що після двох років війни у нашому суспільстві є місце тим, хто її уможливив, більше того - що вони не тихо по норах сидять - я не я і хата не моя - а ходять тисячними натовпами по нашій столиці.

А наша влада заради гарних стосунків з Росією, де має бізнес, і з Заходом, чиї транші розкрадає, цілком може на це піти. Мовляв, ми не прості крадії, а ще й демократи, у нас повна свобода віросповідань. Тоді як ця хода з вірою, релігією, інакомисленням і, тим більше, з прагненням миру не має нічого спільного. (Хочете миру - ідіть з іконами і колорадськими стрічками на Донецьк, умовте бойовиків скласти зброю - і буде вам мир).

Вони - ВАТА, тепле і м'яке живильне середовище для інфекції. Не вони організували війну, але вони її уможливили.
Бабульки, які віджимали перші старенькі бехи у переляканих українських соддатиків, не даючи їм безкровно, коли це ще було можливо, відновити територіальну цілісність України - усі вони завзяті учасниці заходів московського патріархату, і сами вони створюють ворогам України глибину рядів і є їхнім живим щитом.

Знаєте, що вата реально може зараз зробити? Розбити у Києві наметове містечко. Десь біля Лаври. Ось туди вже можна легко завозити бойовиків і зброю. А по периметру бабульки з іконами.

Коли десь є інфекційний хворий, люди, що доглядають за ним, вдягають маски, регулярно миють руки і провітрюють приміщення, поки хворий не одужає. А хворому дають антибіотики. Нам же пропонується примирення із заразою.

Чому в Нюрнберзі засудили гітлерівців? В першу чергу, звичайно, тому, що вони програли війну. Але в другу чергу - тому, що їхня діяльність призвела до масових жертв.

Нинішня війна триває вже більше двох років і забрала тисячі життів. Протягом останніх днів щодня гине в середньому по три людини, і це тільки з нашого боку. Вчора у мене біля вуха тричі пройшла черга з ДШК. Пишу про цю об'єктивну, порівняно з тим, що пережили інші, дрібницю лише тому, що це було вчора і саме зі мною.

Ми, бляха, ще не зайшли в Донецьк, а вони по Києву ходити хочуть??

Коротше, як розв'язати проблему ватної ходи?
Пропонований багатьма патріотами варіант вийти на масову мирну акцію і заблокувати ваті вхід у Київ розглядаю як запасний і менш бажаний. Бо тут Україна, крихітки. Літо - це городно-відпусковий сезон, і до осені кількість людей, за яку було б не соромно, навряд чи вдасться зібрати.

Найкращий варіант - пересування вати має обмежити влада. Під нашим тиском, звичайно, бо без нас вона фіг що зробить. Обмежити під будь-яким приводом - надуманим, брехливим, цинічним. Можна, наприклад, повчитися у наших ворогів: головний санітарний лікар має оголосити яку-небудь дуже небезпечну, смертельну для ватних життів епідемію. Можна і сказати чесніше: задля недопущення ескалації напруги у суспільстві, чи щось подібне.

І взагалі, панове чиновники, чому це безхитрісна я вчу вас, старих пройдисвітів? Давайте, придумайте щось самі. Але швиденько.

P.S. А найбільше зло і найбільший обман цієї ходи - там же буде багато звичайних обдурених людей, які думатимуть, що це справді хода за мир, а не за знищення України :( Яких не вчили простій істині: "Нам треба мир, та не за будь-яку ціну".
Subscribe

 • МАК450

  А мені прибули МАК450! МАК - це метафорично-асоціативні карти, а 450 - це 4.5.0 :) Це такі штуки, розроблені психологами на основі чисельних…

 • Мій цьогорічний день захисників і захисниць

  Ось такі квіти мені подарували на свято. Деякі з ефірів і записів, які в мене були (залишу тут для пам'яті): Дуже хороший сюжет про мене на…

 • "Країна жіночого роду". Рецензія на книгу

  Дочитала щойно дуже круту книгу - "Країна жіночого роду", упорядником якої є Вахтанг Кіпіані. У ній зібрані 26 розповідей про жінок, дотичних до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 130 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

 • МАК450

  А мені прибули МАК450! МАК - це метафорично-асоціативні карти, а 450 - це 4.5.0 :) Це такі штуки, розроблені психологами на основі чисельних…

 • Мій цьогорічний день захисників і захисниць

  Ось такі квіти мені подарували на свято. Деякі з ефірів і записів, які в мене були (залишу тут для пам'яті): Дуже хороший сюжет про мене на…

 • "Країна жіночого роду". Рецензія на книгу

  Дочитала щойно дуже круту книгу - "Країна жіночого роду", упорядником якої є Вахтанг Кіпіані. У ній зібрані 26 розповідей про жінок, дотичних до…