Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про іноземних журналістів і найбільш боєздатний підрозділ

Стільки всього цікавезного і важливого для історії хочеться Вам розказати - а за язик себе - кусь! Кусь!
Бляха, та приймайте вже скоріше законопроект Яроша про добровольців. Хочу мати воєнника і можливість вільно писати про нас у Фейсбук. Що ще треба людині для щастя? :)

Ось вам свіженька історія. Знайомі іноземні журналісти знімають репортаж на передку, у населеному пункті N. Їх супроводжує офіцер з військової прес-служби, усе показує, розказує про підрозділи ЗСУ, які утримують N. "А який підрозділ, на Вашу думку, найбільш боєздатний та дисциплінований?" - цікавиться журналіст. І прес-офіцер, не вагаючись ні хвилини, видає: "Правий сектор. Так, як вони, мало хто воює".

Йдеться про бійців УДА, яких військові часто досі називають за старою назвою - ПС. Прикол ще й в тому, що місцевий командир УДАшників, не будучи раніше знайомий з цими журналістами, не ризикнув показати їм своїх хлопців на передку, щоб у їхній публікації не вийшло "палєва", після якого київське начальство знову почало б вимагати від місцевих ЗСУшників вигнати нас з фронту. А прес-офіцер ЗСУ - офіційна особа - іноземним журналістам - узяв і видав відкрито. Ніде правди діти!

Скільки такий стан речей може тривати?
ПІДТРИМАЙТЕ ЗАКОПРОЕКТ ПРО УКРАЇНСЬКУ ДОБРОВОЛЬЧУ АРМІЮ!
Tags: УДА
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 77 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →