Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Пам’яті жертв режимуСьогодні отець Сергій Ткачук, о.Леонтій (Федоров), парафіяни Парафії Серафима Саровського та інші християни і патріоти провели скорботну хресну ходу пам’яті жертв комуністичного режиму.

Вони пройшли від могили Патріарха Володимира на Софійському майдані до пам’ятного знаку жертвам Голодомору на Михайлівській площі, де священики відправили панахиду.

Отець Сергій розповів, що саме цього дня у 1993 році в незалежній Україні вперше під час мітингу пролилася кров. Тоді теж вшановували жертв комуністичного режиму, було дуже багато духовенства (оскільки Патріархом тоді був Володимир (Романюк). Учасники ходи, співаючи молитви, зупинилися під СБУ, мєнти сприйняли це як "наїзд" і почали гамселити духовенство і мирян. Далі колона рушила на Бесарабську площу, де відбулася друга частина побоїща. Відтоді українські священики не беруть участі у патріотичних заходах (крім о.Сергія, звісно, можливо, ще кількох).Серед учасників ходи були помічені лідери "Української партії" Михайло Ратушний і Олег Олійник та нардеп від НСНУ Євген Гірник.


Tags: акції, комуністи, о.сергій, фото, хресна хода, християнство
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 35 comments