Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Вчу наших інформаційниківФронтове і тилове життя переплітаються примхливо. На базі 5-го ОБАТ УДА проводжу вишкіл для інформаційників ГО "ДІЯ". На тлі дошки з азами саперної справи розповідаю їм ази написання новин і репортажів. За два роки війни я примудрилася повністю забути Powerpoint, намордувалася з ним. Пані Алла Мегель розказувала про взаємодію зі ЗМІ та інфовійни. 5 годин спресованого най-най-най... І скажу я вам, що у нас є прогрес. Інформслужба, і не лише вона, нарешті починає працювати як структура, а не як казна-що. Все, як завжди, з нуля, але то нічого. Все ж не з мінуса.

Можу також похвалитися тим, що нарешті все як треба: воюючі батальйони матеріально забезпечені краще, ніж тилові структури. Коли ми поїдемо назад, ми візьмемо звідси трошки харчів для наших штабістів. Ми на фронті, дяка волонтерам, не голодуємо, а їм нема чого їсти. І не розбігаються же! Реально готові терпіти за ідею. Я дуже добре уявляю собі, як можна без грошей воювати, але як можна без грошей сидіти в офісі... А вони сидять.

Є такі люди, у яких немає... ну, певних чоловічих ознак, але є гроші. Вони зараз дуже пильно до нас придивляються, хочуть купити. І, дізнавшись про наше важке матеріальне становище, обов'язково почнуть тиснути на Провідника. Але нічого їм не обломиться. Здогадайтесь, чому :)

Автор фото - Макс Рокотанський.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 12 comments