Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

На нараді контрсистемних націоналістів оприлюднили дані про можливу анексію Криму


Сьогодні у Києві в готелі «Санкт-Петербург» (:)) зібралися люди, більшість з яких нещодавно назвали себе «контрсистемними націоналістами». Організатор наради – «Братство» Корчинського, а запросили на неї, як було вказано на їхньому сайті, «крайньоправих, поміркованих та просто хороших людей».

Такі й зібралися. Абсолютно різні люди, я зазвичай кажу про такі зібрання – «жук і жаба». Об’єднувало їх лише не зовсім чітке усвідомлення, що в правому русі щось не так і щось із цим треба робити :)
Йшлося про координацію дій і завтрашнє комуністичне «свято», але виглядало, що люди зійшлися подивитись одне на одного, дивуючись трохи з власної рішучості :)

Присутні організації: «Братство», УНТП, «Нова сила», російське «Северное Братство», Соціал-патріотична асамблея слов’ян, новостворений «Правий центр», Молодіжний патріотичний союз (Запоріжжя), Національна рада рідновірів України і позаорганізаційні люди. Можливо, когось забула. «Патріоту України» не було.Декому хотілося бити мєнтів. Декому – представників однієї відомої національної меншини :), а ще комусь – знищити імперський Кремль. «Братство», наприклад, позиціонує себе як ультрахристиянська партія, а присутні язичники у дуже негативному контексті згадували неукраїнське походження Христа. І так далі.Відкривав зібрання Дмитро Корчинський. Промова, як майже завжди, блискуча. Він геніальний філософ, зокрема – геній парадоксально мислити. В його логічному ланцюгу зазвичай буває лише одна маленька збивочка, яка перевертає все з ніг на голову, але її одразу не угледиш.
От для Корчинського, схоже, абсолютно неважливо, кого і за що бити, головне – зібрати якомога більші «маси» і наробити якомога більше шуму. Якщо пощастить – повести їх на Великий Штурм. Хаос (не-стабільність) – його природне середовище, де він, як митець (а він передусім митець), єдино може реалізувати себе. Як скульптор чи архітектор самовиражається у побудованій ним споруді, так Корчинський натхненно, впевнено і абсолютно геніально робить те, що вміє він. Найчастіше це називають провокаціями.

Сьогоднішня нарада, казав Корчинський, не подобається багатьом – як російській резидентурі у владі, так і американській (у Секретаріаті президента).
Ми і досі не довіряємо одне одному, але діяли разом і зараз зібралися разом, і це величезний прогрес.
Держава – бюрократичний інструмент для репресій проти нації.
Україна – Ліван. Тут треба не боротися за владу, а створювати Хезболу. Це і є завданням українських правих. Об’єднуватись, не створюючи єдину організацію.


Лариса

Неприпустимо, щоб українські патріоти в тюрмі сиділи без передач і допомоги.
Перемагати треба в усьому світі. Маленький сепаратистський проект «Україна» безперспективний.
Будь-які президентські вибори в Україні – це вибори представника бюрократичного інтернаціоналу в Україні.
З приводу постійних звинувачень у провокаціях Корчинський сказав, що як не існує такого слова, яке не могло б бути прізвищем для єврея, так само немає слова чи дії, яке не могло б бути використано російськими телеканалами проти України (саме з цим важко не погодитись – ОБ). Дії президента набагато більше компрометують Україну, ніж дії українських правих. Видання українських книжок чи вшанування героїв минулого – це теж провокація.

(Оце останнє - трохи пересмикування, звісно – адже українські книжки і навіть Герой України Шухевичу – це зовсім не те саме, що, наприклад, «зіг-хайль-марш» по Хрещатику. Але як сказано!.
А про слово «провокатор» я зазвичай кажу, що це саме, що «фашист» - політична лайка, яка перекладається на людську мову як «поганий хлопець». Слово «фашист» має таке ж відношення до політичної орієнтації людини, як слово «підарас» до сексуальної :) )
В Ізраїлі не стоять пам’ятники Гітлеру чи Гіммлеру, продовжував Корчинський. Більше того – навіть у Німеччині не стоять пам’ятники Гіммлеру. Чому? Бо там живуть євреї, які дбають про те, щоб цих пам’ятників там не було.
А у нас стоять пам’ятники нашим гіммлерам, і завтра певні люди вийдуть на вулиці і радітимуть цьому.
Євреї досі ловлять і вішають стареньких нацистів. А те, що Каганович, якого в кінці життя не охороняли, помер своєю смертю – велика ганьба для України.

Корчинський закликав не боятися, не співробітничати з правоохоронними органами, витягувати своїх з тюрми, навчитися себе захищати і не кидати своїх. Слова роз’єднують – дія об’єднує!

Звісно, це передрукований конспект, а за Корчинським варто розшифровувати з диктофону.

У мене склалося враження, що в зв’язку з глобальною кризою у Дмитра Олександровича знову зажевріли надії, що нарешті щось таки почнеться. І він почав активно готуватися до цього.Кінорежисер, ветеран УПА Олександр Муратов: «В підпіллі ми ризикували набагато більше за сучасних хлопців. Причому якщо уродженців Західної України ще могли вислати кудись за Урал, то нас одразу ставили до стінки».
ПрАві, стверджував Муратов, означає те, що ми правІ.
Він довго розповідав про зраду українських інтересів. Зокрема, зрадою є те, що всі ресурси досі не кинуті на розробку нафти і здобуття енергетичної незалежності. Він закликав підтримати когось на виборах - не так важливо, кого саме (може, і «Свободу») і розробити план конкретних дій.Голова «Нової сили» Юрій Збітнєв: «Нас мало і ми маргінали, але ми хочемо щось змінити». Головне, вважає він, вигнати з влади всіх банкірів, як Христос вигнав мінял з храму.
Наші основні принципи: солідаризм (об’єднання зусиль в одному напрямку), тотальність і чітка організаційна структура. Для нас актуальні 2 поняття: держава і нація. Держава – як інститут збереження нації, а влада посередник.
Зараз в Україну величезним потоком хлинуть нелегальні мігранти. Треба створити сітку для інформування про них. Хай ідуть в табори і будують нам дороги. Це перша сітка – за місцем проживання. Друга – сітка громадських організацій. Кожен лідер стихійного мітингу – наш прихильник.
Наш прихід до влади – не прихід у парламент. Ми працюватимемо з протестним електоратом і створюватимемо свої паралельні тіньові органи влади і робитимемо мирні акції протесту.
Ще один напрямок – що ми робитимемо після приходу до влади.Олександр Соколов із «Северного Братства» почав зі слів: «Среди вас я ощущаю дух вольницы, которой нет в России. Украина сопротивляется мощному давлению имперской России». Він стверджував, що «россияне» и «русские» - не те саме. «Россия осуществляет геноцид русского народа. В год два миллиона русских вымирает и замещается двумя миллионами мигрантов. Через 50 лет русский народ исчезнет как нация. Русский народ не имеет своего государства. Поэтому мы считаем русским того, кто борется против российского государства. В том числе мы выступаем против его имперского давления на Украину».
Він оприлюднив сенсаційну інформацію: «Нам стало известно о готовящейся аннексии Крыма. Все подротовительные мероприятия, все переговоры уже проведены. Кремль договорился о поддержке крымских татар. Им обещана автономия и права титульной нации в случае присоединения Крыма к РФ. Планируется провокация крымских татар против русских и введение в Севастополь 76-й псковской воздушно-десантной дивизии. Мы говорим это открыто, рискуя жизнью и свободой».
За словами Соколова, в Криму має відбутися референдум. Кримські татари і росіяни проголосують за приєднання до РФ. Вже отримана згода Туреччини, яка має в Криму свої інтереси і розраховує на подальше приєднання Криму до неї.
Перша фаза – розпалювання ненависті до України серед громадян Росії. Костянтину Ернсту вже передано замовлення Кремля на фільми про УПА, де всі українці зображені мерзотниками.
Результати референдуму будуть визнані. Військової потужності РФ вистачить. А згоду Заходу вони куплять.

Я можу помилятися, але, при всій моїй ненависті до Кремля, примітивна логіка каже мені, що то не є правда. Татари ще не забули, що таке російська, вона ж і радянська імперія. Навіть якби вони клюнули на путінську пропозицію – все одно ніколи б не повірили таємній обіцянці Кремля і вимагали б зробити її публічно. А публічно пообіцяти татарам титульність означає втратити підтримку кримських росіян. Кінці з кінцями не в’яжуться.
До того ж, вважаю, у складі РФ татарам було б гірше, ніж у складі України, тому вони могли б зрадити Україну лише під чіткі гарантії одержання державного суверенітету. Росія на це ніколи не піде.

Хлопцям могли підкинути цю дезу для того, щоб посварити нас з кримськими татарами, стосунки з якими і так непрості.Едуард Юрченко з УНТП сказав, що його організація відкрита для ситуативної співпраці з іншими патріотичними організаціями, але поки що не готова координувати з ними свої дії.Надія Ватолкіна з «Братства» сказала, що вірить представнику «Северного Братства» щодо планів анексії Криму, оскільки готувала по Криму якийсь документ (здається, щось типу аналітичної записки) і знає, що ситуація там жахлива. Казала, що присутні зібралися «нелогічно», а лише з почуттів – передусім почуття любові до братів.Олесь Вахній, що представляв на нараді Соціал-патріотичну асамблею слов’ян, казав, що націоналізм – це любов, яка не має нічого спільного з усілякими -фобіями. Зараз в Україні мусить постати єдиний правий фронт. Але щоб кожен у ньому відстоював власну думку. Наприклад, Україні потрібна справжня національна компартія – для боротьби з олігархами, якої зараз нема. Колись в Україні була КПЗУ, Сталін її знищив.
Олесь розказав, що на Закарпатті масово роздаються «паспорти русина», йому вже пропонували такий отримати.
Розповідав і багато «веселого» – як з дитинства боровся проти радянської системи. Якщо його батька тягали у КДБ за лекції українською мовою, то малий Олесь при всіх витирав ноги піонерською краваткою, а одного разу підмінив капсулу з землею з могили Ріхарда Зорге котячими екскрементами :))Сколот від новоствореного «Правого центру» - «мережі маленьких бригад»: «Маємо намір співпрацювати з усіма, хто має намір щось робити в Криму і на Закарпатті».
А братчик Лінукс, який вів нараду, сказав, що Сколот – майбутній польовий командир.Валентин Олійник, голова виконкому об'єднання депутатів Києва "Порада", в минулому репресований радянською владою, сказав, що не є націоналістом і не належить до правого руху. «Ви молодці, що готові до бою, - сказав він, - але спершу вирішіть для себе, чого ж ви хочете».Роксолана від Молодіжного патріотичного союзу, щойно створеного у Запоріжжі, розказала, як вони крутять дітям у дитбудинках українську музику, і діти потім бігають із синьо-жовтими прапорцями і скандують «Україна!».Братчик Лінукс: «Ми визначились із ворогом: для націоналіста ворогом є система».Рідновір Анатолій Дорошенко: «Україна є частиною юдо-християнської цивілізації. Чи є на християнських іконах хоч один українець? Сьогодні у нас 2008 рік від дня обрізання однієї людини. Яке відношення має ця людина до України? Поки не перестануть цілувати ці ікони, не буде революції, а буде системне хуліганство».
Це він казав, стоячи біля прапору «Братства» з Ликом Христа.Олександр Лалак не погодився з тим, що ворогом є система. Не система, а люди, які її створили.

Виступав Олег Бойко від "Товариства новітніх політв’язнів України", але його промову я, на жаль, прослухала.Гетьманич Борис Скоропадський: «Ви зможете з’єднатись і поставити Ваші особисті амбіції збоку».Ще один представник «Северного Братства»: «Если у меня мать – русская, а отец – украинец, кто я? Я – славянин, я – русич. И мы здесь все русичи. И нас здесь ставит раком ж…довня в Киеве и Москве. Моя вера – моя земля, мать, сестра. Моя земля – Украина и Россия вся. Русь крестили, и мы все русичи. Нам надо собраться в один кулак и сказать нет геноциду славян!».Закривав нараду Дмитро Корчинський. Спробувала занотувати за ним майже дослівно:

Нам рано казати про тактику. Бо в нас ще немає ніг. Треба спочатку виростити ноги. Якщо ми маленький партизанський загін, не треба думати, як взяти Берлін – лише як спалити або умикнути одну ворожу польову кухню.
Ми кажемо про кримських татар, які захоплюють землі в Криму. Скільки землі захопили українські націоналісти? (дружний сміх із залу).
Чеченців викупають з тюрем, а українські націоналісти сидять, їх ніхто не викупає. Що ж ми за рух, якщо не маємо 6 тис. доларів заплатити судді?
Зараз нам передусім потрібна скромність. Час від часу збиратися разом і щось конкретне планувати.
Якщо ми хочемо створити організоване злочинне угрупування – ми збираємося втрьох і починаємо красти. До нас долучаються інші. Ніхто не починає зі збору 800 бійців.
Я закликаю всіх: одна добре спалена польова кухня важить більше, ніж сотні стрілок на стратегічних картах. Давайте у кого-небудь що-небудь для початку відберем. Або когось викупимо з тюрми.******************************************
Схоже, учасників наради об’єднує тільки те, що всі вони виступають проти системи.
Проти якої системи?
Оскільки нарада відбувається в Україні, вочевидь, під системою вони розуміють українську владу. Яку й насправді особливо любити нема за що.
Але яка влада буде, якщо впаде українська? Україною, як великою державою у центрі Європи, не можуть правити польові командири. Нею може правити або сильна власна центральна влада, або іноземні окупанти.
Згадайте назву готелю, де відбувалася нарада.

P.S. Вважаю, що можна боротися проти окремих людей і тенденцій у владі, тиснути на владу, добиваючись своїх цілей, формувати людей і середовище для нової влади; якщо немає іншого виходу, навіть робити революції - але все-таки не боротися з владою як такою. Бо це тоді боротьба проти держави, а державу знищити неможливо, вона все одно буде. Від нас залежить лише, житимемо ми у своїй державі чи в іноземній, під окупаційною владою.

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/95326.html
Tags: акції, корчинський, крим, рф, унтп, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 134 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →