?

Log in

No account? Create an account
квітень 2018   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Після Савур-могили

Хвилинка русофобії

Posted on 2016.03.15 at 18:40
Думаю, ні для кого не секрет, що серед наших опонентів є певний відсоток ідейних. Тобто, крім зазомбованих ідіотів, які вірять у розіп'ятих укропами снігурів, є ще свідомі, ідейні вороги.

Дуже корисно іноді читати їхні сторінки. Доторкнутися до чужої правди - народити формулу.

Одна така ідейна ватниця живе у Донецьку. Вона пише:

"Дурак только не понимал два года назад, что нам под ОГА намахают флагАми Приднестровье на дому. Уж к этому я точно была готова и не истерю. Снова таки: могло быть хуже. А чего я жду от будущего, чего хочу - вы знаете. Чтобы победили, искоренили русофобию в местах моего компактного проживания. И присоединили к этому месту Полтаву, Одессу, Харьков, Киев - с тем-же результатом. Все снова вместе и ноль русофобии. Снова называться рускими. Вот чего я хочу.
...Вот мои итоги за два года. Потеряно всё материальное. Машина сыпется, компьютер, мебель даже. Но это быт. Жрачка. И теперь я верю, что люди не дадут пропасть, вокруг ЛЮДИ. Не так страшно. Точнее даже: НЕ СТРАШНО. Вот главный итог этих двух лет. Или даже так: понимаю, что признать себя руской - это подписаться на нелёгкую судьбу, но не страшно. Страшно стать неруской".


Перша думка після такого, звичайно - вони що, хворі на голову? Яка русофобія? Хто їм, Господи, не давав бути росіянами (євреями/поляками/греками/ким завгодно)?
Їм забороняли розмовляти російською? Читати Пушкіна? Міняли їхнім дітям прізвища з -ов на -ко?
Навколо все російською. ВСЕ! Газету чи книжку українською - спробуй іще знайди. Та що там казати про Донецьк - у Києві так само.
З екранів - російські серіали. По радіо - російська попса.

Що відібрали у цих нещасних "рускіх" - настільки важливе, що за це не шкода терпіти холод, голод і злидні, ризикувати життям, щодня жити у страху, що хтось із твоїх близьких загине (у неї ж по-любому хтось з чоловіків у родині воює)?
Чому, врешті-решт, інші нації, які проживають в Україні, ні на що подібне не скаржаться?

А друга думка була - я зрозуміла.
Зрозуміла, за що вони готові вбивати нас і вмирати самі.

ВОНИ ХОЧУТЬ БУТИ ТИТУЛЬНОЮ НАЦІЄЮ. Всюди, де у них це вийде. Крапка.

А це взагалі єдине, чого не можна в Україні неукраїнцям. Йдеться тут не про національність при народженні (етнічного росіянина, який вважає себе українцем, ніхто від українців не відрізнить) - йдеться про світогляд.
Можна жити в Україні і відчувати себе росіянином, поляком чи євреєм. Але тоді ти - національна меншина. З усіма правами, але - меншина. Ти відчуватимеш себе так всюди. Крім, відповідно, Росії, Польщі, Ізраїлю.

Практично в усіх країнах світу проживають євреї. Що роблять ті з них, в душі у кого живе бажання не бути національною меншиною, а належати до титульної нації?
Правильно. Їдуть в Ізраїль. Решта спокійно собі живуть, де й жили, ходять до синагоги і печуть мацу, якщо їм це подобається.

Напів-, на чверть і мало не на одну десяту поляки, що бажають бути частиною титульної польської нації, оформлюють "Карту поляка" і їдуть на свою історичну батьківщину. Це нормально. Українці, які хочуть належати до титульної нації, живуть в Україні.

А ці ж не хочуть ні бути меншиною, ні їхати до Росії. Вони хочуть бути "титульними" тут, у нас.
Навіщо?
Бо там, де вони титульна нація - там Росія.

ВОНИ ВІДЧУВАЮТЬ СЕБЕ ПІДДАНИМИ РОСІЙСЬКОЇ ІМПЕРІЇ. Яка може існувати тільки в кордонах 1917 року.
Їм не потрібна ні російська мова, ні навіть держава Росія. Їм потрібна велич Імперії. Неможливо побудувати Тисячолітній Рейх у кордонах 1937 року. Неможливо відродити Російську імперію у кордонах 1991 року.

Існування цієї імперії несумісне з існуванням держави Україна. Або ми - або вони. Тому, і саме тому цей конфлікт не має іншого, крім силового, військового вирішення. Політичні й дипломатичні методи - лише допоміжні.

Їм не можна зробити поступки, з ними не можна домови‏тись. Вони не наші співгромадяни, яким щось у державі не подобається (що звичайна, в принципі, річ). Вони піддані іншої держави, саме існування якої можливе лише за умов неіснування нашої. Ми навіть не вороги (іноді і з ворогом можна домовитись) - ми гірше: КОНКУРЕНТИ, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ В ОДНІЙ ГЕОПОЛІТИЧНІЙ НІШІ. Так, як вони ненавидять нас - можна ненавидіти лише конкурентів, бо ворогів поважають.

Іхній світогляд, як і наш, має право на існування. Але він несумісний з нашим світоглядом.

"Чужий", монстр із фільму, який бігав по космічному кораблю і всіх убивав - робив це тільки тому, що хотів жерти. Він був абсолютно правий, але його інтерес був несумісний з інтересами людей. І оскільки він і люди опинилися на одній території, хтось когось мав знищити.

Кажу, підкреслюю, лише про ідейних, про пасіонаріїв, а не про обивателів - зомбі-продукт Кісельова, якому все пофіг, аби тільки ковбаса дешева була. (Фраза, яку при цитуванні мого тексту "пропустять" усі ватні ЗМІ :).

Ці ідейні конкуренти мають бути або знищені (ті, що зі зброєю), або вигнані за поребрик (решта).

Має залишитись тільки один (с)

Comments:


Сторінка 1 з 8
<<[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] >>
LiveJournal
livejournal at 2016-03-15 16:52 (UTC) (Посилання)

Хвилинка русофобії

Користувач info_infanterie посилається на ваш запис з Хвилинка русофобії пишучи: [...] Originally posted by at Хвилинка русофобії [...]
garrr07
garrr07 at 2016-03-15 16:59 (UTC) (Посилання)
Так і тільки так.
zhenziyou at 2016-03-16 16:44 (UTC) (Посилання)
Украина - временно оккупированная проамериканскими сепаратистами российская территория, это не первый раз в Российской истории, уже бывали прошведские, пропольские, пронемецкие, протурецкие сепаратисты, результат и на этот раз довольно предсказуем :)))
Обратно в СССР...
backtotheussr at 2016-03-15 17:03 (UTC) (Посилання)

Авиабаза Хмеймим. Снимок сделан спутником серии SPOT компании Airbus Defence and Space

Скажите, Олёна, когда уже опубликуют подобные снимки войск РФ воюющих на Донбассе?
Буду ждать ответ вечно :)

Edited at 2016-03-15 17:04 (UTC)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2016-03-15 17:17 (UTC) (Посилання)
Чим принципово на фото з супутника танк з екіпажем, що складається з російських кадрових військових, відрізняється від танку з екіпажем "ДНР"?

І як на фото з супутника побачити диверсійну групу, наприклад?
(Deleted comment)
info_infanterie
info_infanterie at 2016-03-15 17:03 (UTC) (Посилання)
Вот-вот, должен остаться только один. Он и останется. Я так писал еще на цензоре, несколько лет назад.
Как "москаль" я со смыслом поста согласен, добавил бы один, но существенный, нюанс.
Для русского крайне критична гордость (в первую очередь за свою страну) - не как у поляка, на показ, а тихая такая, но не менее развитая.
Украина, как политическая общность изначально - с самого краха СССР-была анти-Россией. Началось все с безобидных листовок (заживем сами - сразу у нас будет то-то и то-то, как "во Франции").
Закончилось - публичным и общепринятым москалей на ножи и на гилляку.
Украина - анти-Россия. Такой страной русский гордиться не может. Значит - он ее уничтожит.
jamayk
jamayk at 2016-03-15 17:08 (UTC) (Посилання)
Останутся 2: США и Китай :-) А лицемерные "братья-славяне", не способные жить мирно друг с другом уйдут в геополитическое небытие. И разницы кто кого "первее" не будет
(Deleted comment)
Forest1333
forest1333 at 2016-03-15 17:18 (UTC) (Посилання)
Самым мерзким из приведённой цитаты мне показалось вот это: " И теперь я верю, что люди не дадут пропасть, вокруг ЛЮДИ". Конечно люди. Конечно, жрать чужие харчи харя не треснет. Крымчане жрут и не давятся уже третий год казну чужого государства. И эти туда же.
Василь Мірошниченко
trasylo at 2016-03-15 17:42 (UTC) (Посилання)
Московити ніколи не вдовольнялись становищем просто титульної нації.
Порівняйте поведінку титульних націй стосовно меншин у Франції чи Німеччині, Британії чи Канаді.

"Узькомірним" завжди бракувало бути саме ПАНІВНОЮ нацією яка, відбирає у меншин свободу та ресурси. Яка вибудовує своє імперське етнічне тіло з нашої крові і кісток, штучно (а не в розумних межах) асимілюючи цілі регіони, населені автохтонами.
LiveJournal
livejournal at 2016-03-15 17:36 (UTC) (Посилання)
Вітаємо! Ваш запис потрапив у Рейтинг топ-25 популярних записів України!
За бажанням детальніше про рейтинги ви можете прочитати у розділі довідки.
Victor Sambatis
sambatis at 2016-03-15 17:42 (UTC) (Посилання)

Впевнений - ...


...- всі це розуміють насправді, хоч і не всі виказують. По обидва боки порєбріка.
І ... Ви до речі спрощуєте картинку. Коли Україна набере достатньо сили, щоб знищити перших і виперти других - виявиться, що з"явилася величезна купа "третіх" - саме вони будуть зустрічати квітами українськи танки на Донбасі, вивчать українську мову за три ночі, як студент перед сесією і розповідатимуть про жахи життя в окупації.
(Deleted comment)
johnleehooker
johnleehooker at 2016-03-15 18:04 (UTC) (Посилання)
Вопрос, а в чём всё-таки проблема сделать 2й госязык и федерацию с реальным местным самоуправлением? Есть же Германия и Австрия, например. Народ фактически один, но ничего, живут же раздельно. И обе - федерации, даже Австрия с населением в пол-Москвы. И никто никого не ест и не разваливается... Без революций и гражданских войн.
santa_engineer
510_santa_maria at 2016-03-15 18:11 (UTC) (Посилання)
А что это даст?
Ну сделают 2 языка, и че?

Если бы вата выучила мову, тоді є сенс
Потому как знание 2х языков раздвигает горизонты человека, усиливает его потенциал.

А разреши знать вате 1 язык, то как их заставить выучить язык страны в которой они проживают?

По поводу Германии и Австрии.
Хороший пример.
Вот пусть и будет Украина и РФ.
Вот прямая конкуренция вот и посмотрим кто как будет развиваться и куда.
Очень удобно.

Родился ватником шизофреником в Украине, есть куда поехать, на РФ свалил, к вате.
Родился адекватным человеком на РФ, уехал в Украину, в Европейскую Цивилизацию.

Все прекрасно, все довольны.

Зачем уничтожать конкуренцию? И делать монополию руцкага мира?
santa_engineer
510_santa_maria at 2016-03-15 18:05 (UTC) (Посилання)

Причины глубже, ватникам на титульность байдуже, т.к. ватники это вообще не нация.

Дело в том, что основа основ ватников это москали.
А москали сами по себе шизоиды, и это прямо указано, на гербе изображенно непонятное существо о двух головах, т.е. МОСКОВИЯ ГОСУДАРСТВО ШИЗОФРЕНИК. Почему так долгий разговор, не сейчас.
Что уж тут говорить о производных москалях, ватниках.

Так вот, ватники шизиоды сами не понимают, чего они хотят, куда идут и зачем.
У них вектор постоянно меняется.
Они коммунизм то строят, то ломают, сейчас империю пытаются воссозздать, а давеча они радостно ее уничтожали, церкви взрывают, а потом лепят их чуть ли не в туалетах.
Это банальная шизофрения.

Ватники это взрослые дети, тотальный инфантилизм.
Разве мудрые родители сильно прогибаются под ребенка капризного?
Так и тут.

Что у москалей/ватников в голове им самим наплевать, мало того, москалям/ватникам не только наплевать друг на друга, им ДАЖЕ на СЕБЯ наплевать!!!
Они за себя бороться не хотят, ходят и мычат только, просто трава!

А посему зачем заморачиваться такой ерундой как желания ватников!?

Главное, чтобы Украина была сильная, а украинцы и жители Украины были богатые, жили в достатке и спокойствии.

leg10ner
leg0ner at 2016-03-15 18:28 (UTC) (Посилання)
Смысл существования русистской империи - переваривание других народов в русских. Украины в первую очередь. Как там Дудаев сказал про смысл русизма...
(Deleted comment)
(Deleted comment)
Sasha Bizyuk
Sasha Bizyuk at 2016-03-15 18:20 (UTC) (Посилання)
всё очень просто, не торговали бы украиной на майдане и не было бы сегодня гражданской войны на украине
Євген Хуторний at 2016-03-15 19:19 (UTC) (Посилання)

Брешеш як кацап. За гроші чи по дурості?

Русский человек-Иван Говнов
archerss at 2016-03-15 18:23 (UTC) (Посилання)
А что тут говорить?? Единственный выход-вырезать всю русню в наших городах. Так чтобы ни детей, ни женщин, ни стариков ихних не осталось на корню. Жестоко, но эффективно.
Да. Их нужно убить. Всех. Совершить акт геноцида как процедуру травли тараканов на кухне. Людьми эти существа также не являются.

Edited at 2016-03-15 18:26 (UTC)
santa_engineer
510_santa_maria at 2016-03-15 18:47 (UTC) (Посилання)
Убивать плохо по многим причинам, применять это действие можно только в виде исключения и на войне.

Все что нужно Украине, это убрать привилегии и обеспечить равенство всех перед Законом.

(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
LiveJournal
livejournal at 2016-03-15 18:25 (UTC) (Посилання)

Хвилинка русофобії

Користувач vlysenko посилається на ваш запис з Хвилинка русофобії пишучи: [...] Originally posted by at Хвилинка русофобії [...]
santa_engineer
510_santa_maria at 2016-03-15 18:33 (UTC) (Посилання)
По поводу РИ.

СССР это полнейший антагонист РИ.
Элита СССР полностью вырезала ВСЮ элиту РИ, и вырезала ВЕСЬ средний класс РИ.
По сути на СССР остались ТОЛЬКО люмпены от РИ.

СССР это СОВЕРШЕННО НОВОЕ ГОСУДАРСТВО, к РИ вообще никакого отношения не имеющее.
РФ это прямой наследник СССР, о чем официально заявленно!

Но на РФ кризис жанра, они не понимают что им делать.
Руководству РФ нечего предложить своему населению.
Ведь социализм ими же бездарно провален, капитализм и свободное предпринимательство ими же тотально оболган и извращен.
Потому они в качестве национальной идеи начинают впаривать сказки о том, что мол нужно возродить РИ!
И это ВНУКИ тех кто уничтожил РИ.
Наглость безумная, и шизофрения открытая!

РФ <> РИ

А те кто ставит знак равенства, безумцы.

Edited at 2016-03-15 18:41 (UTC)
leg10ner
leg0ner at 2016-03-15 18:54 (UTC) (Посилання)
Закончу таки свою мысль. Из пропаганды коей я считаю курс истории СССР в школе. Я сделал такое заключение. "русские это нация - истояник украинцев / украинцы скурвились, ополячились, исковеркали свой исконный язык / но русские, старший брат - спасли украинцев и постоянно вразумляют неразумного младшего брата / без русских вы пропадете". То есть. Фактически это навязывание нам комплекса младшего брата а себе - кмплекс величия. То есть другими словами это откровенный САДИЗМ!
restartmylife
restartmylife at 2016-03-15 21:03 (UTC) (Посилання)
Конечно, не зря же мы великороссы!
(Deleted comment)
(Deleted comment)
stalker_sid
stalker_sid at 2016-03-15 19:04 (UTC) (Посилання)

Re: 33 куплета на вафлёрском языке

там она никому нафиг не упала, впрочем как и здесь
Previous Entry  Next Entry