Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Я НЕ Є БІЙЦЕМ "ПРАВОГО СЕКТОРА"!

Шановні представники ЗМІ! Мені дуже приємно, що час від часу ви робите передруки постів з мого блогу.
Але при цьому ви дуже часто (майже завжди, якщо чесно) ставите поряд з моїм прізвищем "боєць ДУК "Правий сектор", "журналістка" або "волонтер".

Дуже прошу вас звернути увагу на те, що Я НЕ Є БІЙЦЕМ ДУК "ПРАВИЙ СЕКТОР", і не належу до організації "Правий сектор" з грудня минулого року. Ми пішли з ПС разом з Дмитром Ярошем і називаємось тепер УДА - Українська Добровольча Армія.

Шановні журналісти, повірте мені: коли ви називаєте мене бійцем "Правого сектора", ви не просто допускаєте неточність, а ще й створюєте, самі того не знаючи, проблеми тим пацанам, які зараз на передовій. Впевнена, що ви цього не хочете.

Також, з того моменту, як я взяла до рук зброю (тобто, з квітня 2014 року) я не маю права називатися журналістом, моя мирна професія відкладена до кінця війни, оскільки згідно з нормами професійної етики журналістика і зброя несумісні.

Що ж стосується слова "волонтер", то воно лише в іноземних мовах є синонімом слова "доброволець". В наших же, українських реаліях волонтери - це люди, які добровільно і безоплатно допомагають фронту (а також лікарням, сиротам, безпритульним тваринам тощо) матеріально і організаційно. Я цим не займаюся, я воюю.

Я є боєць УДА, солдат-доброволець, блогер, представник руху ДІЯ (Державницька Ініціатива Яроша) - хто завгодно, тільки не три вищеперераховані категорії.

Дякую за розуміння!
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 73 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →