Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Дещо про діаспори і їхні прапори

Обговорювали якось ми з Тарасом Чорноволом проблему небажаних прапорів на вулицях української столиці та інших наших міст. Толерантний Чорновіл доводив, що якщо росіяни вийшли з триколорами вшанувати, скажімо, Пушкіна, нічого поганого в цьому немає. Адже в Україні є російська діаспора, цей поет і ці кольори їм рідні і т.п.

У вшануванні Пушкіна, казала я, дійсно немає нічого поганого. Але чомусь так виходить, що якщо, наприклад, українські болгари (націю навмисно беру зі стелі) вийдуть з прапорами Болгарії вшанувати якогось свого діяча, то це дійсно діаспора вшановує національного діяча. А якщо росіяни з триколорами - це одразу тхне спробою загарбання.

Трохи пізніше до мене дійшло, що розв’язати цю проблему можна було б дуже просто. Ті діаспори в Україні, які не зазіхаюють на її державні інтереси, мали б нашивати на національні прапори великий український Тризуб. І брати на акцію один або кілька державних прапорів України. Тоді одразу було б видно, що це культурний захід діаспори, а не загарбники прийшли.

P.S. : До речі, а що чути про "русскій марш" 4 листопада? Пертимуться цього року імперці по Києву чи ні?
Бо дуже схоже, що загнавши наших хлопців під слідство після подій 18-го, імперцям банально звільнили вулиці...


http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/94179.html
Tags: діаспора, чорновіл, імперці
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 55 comments