Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про головну проблему усіх революційних організацій

Уявімо собі революційну організацію. Вона так і називається - Революційна Організація (далі - РО). У її проводу і членства є власне бачення ідеального державного і суспільного устрою і віра в те, що існуючу систему речей неможливо поступово змінити, тільки зламати.

Ясна річ, що народитись і одразу влаштувати революцію жодна організація не може. Їй потрібен час - для того, щоб:
- зрости кількісно і якісно;
- навести дисципліну у власних лавах (хтось, може, не здогадується, але серед тих, хто приходить "робити революцію", 80% - це "двіжувателі", персонажі, генетично несумісні з поняттям дисципліни. Вони щиро ідейні, вони надзвичайно сміливо і безкорисливо воюють, але, тим не менш, якщо дати їм владу, більшість займеться неконтрольованими грабунками і віджимами);
- провести перемовини з потенційними союзниками, заручитися їхньою підтримкою, нейтралізувати, політично чи фізично, потенційних опонентів тощо.
- дочекатися слушного моменту, сприятливого для початку революції (тимчасового ослаблення влади, зробленої нею серйозної помилки, появи у суспільстві критичної маси невдоволених тощо).

Отже, РО потрібен час. Іноді - тривалий, і майже завжди чітко не визначений. Весь цей час вона повинна якось існувати і щось робити. І отут перед нею постає складна дилема. Якщо Організація...

ЧИТАТИ ДАЛІ НА САЙТІ "СЕКТОР ПРАВДИ":
http://sectorpravdy.com/ua/news/tochka-zoru/1370-pro-holovnu-problemu-usikh-revoliutsiinykh-orhanizatsii
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 26 comments