Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

#‎FREETYTSKY‬

20151012_005157

Побачила у Фейсбуці фото дівчини з плакатом ‪#‎FREETYTSKY‬ - на підтримку політв'язня Богдана Тицького, якого, як і кількох інших ув'язнених патріотів, судитимуть завтра, тобто, вже сьогодні.

Мені тут немає де роздрукувати плакат. Немає під рукою і аркуша А4, щоб намалювати його самій. Але є картинка у нетбуці, тож я нашвидкуруч зробила такий сумний "креатив".

Фото зроблене мобілкою (фотоапарат великий і важкий, тож його тут теж немає), з підсвіткою кишеньковим ліхтариком, тому на ньому погано видно обличчя і прізвище Тицького. Але це навіть краще, бо месідж стосується не лише Богдана, а всіх, хто сьогодні ув'язнений по бєспрєдєлу за те, що вони є ворогами чинної влади, і самої влади. (Вороги по той бік лінії зіткнення не рахуються, вони вороги не влади, а України).

Кількість політв'язнів порівняно з кількістю їх за часів Януковича - зашкалює. Хтось, можливо, пам'ятає мою довоєнну активність у справах ходіння на суди і майже дослівного запису того, що там відбувалося. Так ось, якби я зараз була у Києві - вже не потягнула б. Фізично просто. Навіть тільки найбільш гучні процеси - не потягнула б :((

Пишу це і всоте думаю, які ж уроди нами керують. А суспільство досі їх терпить, бо після тисяч смертей на війні, а до того жертв Майдану у суспільства помітно зріс больовий поріг, і кілька десятків побитих і посаджених для нього - дрібничка, в принципі. Не без остраху думаю, що тепер стане каталізатором для повстання.
Tags: політв'язні
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 21 comments