Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Яценюк-унсовець"

12003177_10204991875145757_1452249612875504168_n

1

Мені здається, я зрозуміла, в чому сенс бастрикінської маячні про "Яценюка-унсовця", який особисто воював у Чечні під командуванням славної пам'яті Сашка Білого і катував нещасних російських солдатів, а після цього не пропустив жодного з'їзду УНА-УНСО.

Цей жирний, прекрасний - як виявилося, не фейк миттєво затьмарив собою усіх розіп'ятих снігурів у трусиках і гітлерів на українських купюрах. Користувачі соцмереж натхненно прославляють Арсенія Петровича дотепними фотожабами.
Думаю, причина - не в осінньому загостренні шизофренії, як вважає більшість коментаторів. А ось у чому.
Путін, додавлений західними санкціями і українським упертим спротивом (бліцкріг провалився, економіка РФ валиться), вирішив замиритися з Порошенком (у протилежному випадку "УПА-УНСОвцем" виявився би президент, а не прем'єр). І має якось пояснити таке рішення - звичайно, не світовій спільноті, а власному електорату і власній опорі - ватоголовим "кримнашам", які почнуть верещати, що він зрадив "русскій Донбасс", віддав його на поталу "бєндєровцам".

Логіка пояснення проста: якщо зараз не замиритися з Порошенком, переможе "партія війни Яценюка". Бо Порошенко зробив ставку на примирення, і якщо не досягне його у розумні строки, буде тим чи іншим способом від влади усунутий. І прийде Яценюк, який значно гірший за Порошенка, бо на його руках кров розіп'ятих снігурів (ой, не та методичка) - перепрошую, російських солдатів. Він спалюватиме живцем усіх, хто казатиме на нього "кролік", а не "кролик".

У цю схему чудово вписується нещодавній переворот у так званій ДНР і наїзди Порошенка-Авакова на українських націоналістів.

Хочуть, падлюки, нав'язати нам примирення з колаборантами і Гіві з Моторолою у Верховній Раді. Тоді як є оптимальніший варіант - дотиснути Путіна до стадії відновлення Україною контролю над кордоном, заблокувати надходження з-за поребрику свіжих гармат і гарматного м'яса, після чого зайти на танках і за два місяці з гнійником покінчити. Після цього, як сказав невідомий мені класик, бандитам тюрми, ідіотам амністія. Тобто, безробітних обдурених шахтарів, які наслухались кісельовщини і похапали зброю, а правду їм дізнатися було ніде, бо українські пропагандисти ними зроду не займалися - оцих амністувати. А Гіві з Моторолами хай сидять, якщо їм дуже пощастить, і зовсім не у парламенті.


2

На додачу до попереднього поста про "Яценюка-унсовця", який "воював в Чечні".

Деякі мої знайомі припускають, що таким чином у Кремлі навмисно намагаються підняти рейтинг Арсенія Петровича - для того, щоб українським прем'єром замість нього не став явно проамериканський Саакашвілі.
Зараз я вам доведу, що це не так.

Вигадавши про Яценюка таку маячню, кремлівці не підняли йому рейтинг, а зробили з нього посміховисько. У Арсенія Петровича така зовнішність, біографія і репутація, що повірити в те, що він особисто робив якісь силові дії, абсолютно неможливо.

Щоб підняти йому рейтинг, його треба було звинуватити в тому, чого він нехай і не робив, але, принаймні, міг робити. Наприклад, що він фінансував спробу замаху на Путіна, яка мала відбутися під час одного з візитів російського президента до України.

Оце б рейтинг Арсенія злетів - так злетів! А маячня про війну в Чечні - ні, не на українців вона розрахована. Виключно на путінський ватний електорат.

І ГОЛОВНЕ: НЕ ЗАБУВАЙМО, ЩО ЯЦЕНЮК "ВОЮВАВ В ЧЕЧНІ" НА ПІДСТАВІ ПОКАЗІВ, ОТРИМАНИХ ПІД ТОРТУРАМИ.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 57 comments