Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Бій під Старогнатівкою

10 серпня, біля 3:30 ночі. Щойно чула сильний артобстріл в районі села Старогнатівка Волновахського району. Зателефонувала знайомим ЗСУшникам, які базуються неподалік - кажуть, "сепари" щойно обстріляли з важкої арти мирне село, де немає наших позицій. Обстріл був серйозний, можливо, постраждали мирні. Вранці спробую поїхати подивитися, що там сталося.

10 серпня, біля 4:30 ранку. Чую сильний стрілковий бій в районі с. Старогнатівка Волновахського району. Перед цим була тривала артилерійська дуель. Дзвоню хлопцям, які там близько - не відповідають.
Наш командир каже, що супротивник переважаючими силами намагається прорвати оборону 72-ї бригади.
Незрозуміло, це локальний бій чи серйозний наступ. Ми всі тут у повній бойовій.

10 серпня, П'ята ранку. Бійці ДУК ПС висунулись на допомогу 72 бригаді. Триває бій.

10 серпня, 07:54 ворог контратакує дуже великими силами у них купа бронетехніки триває важкий бій
У нас 4 загиблих 1 з 72 бр. 3 ДУК ПС. Є поранені

10 серпня, 09:04 Бій в районі Білої Кам'янки Волновахського району закінчився. Вночі ворог прорвав позиції 72 бригади, після чого військовим за допомоги бійців ДУК ПС, які оперативно прийшли на поміч, вдалося відкинути супротивника на його попередні позиції і трохи просунутись вперед, але закріпитися не змогли, бо до ворогів прибуло підсилення у вигляді великої кількості бронетехніки. Також потужно працювала їхня арта.
Наші втрати: 4 загиблих, з них один боєць 72 бригади і троє з ДУК ПС. Кількість поранених ДУКівців - за попередньою інформацією шестеро. Кількість поранених армійців уточнюємо. Всіх поранених вже госпіталізовано.
Ворог теж поніс значні втрати, кількість уточнюється.
UPD. За уточненими даними (інформація від начмеда ДУК Яни Зінкевич), загинув не 1, а 4 бійці ЗСУ! Таким чином, усього 7 загиблих. І 11 поранених: 5 з ДУК, 6 із ЗСУ.

10 серпня, 13:42 Бачу у ЗМІ неточність про сьогоднішній бій - начебто ми звільнили село Новоласпа. На жаль, це якась помилка, ми туди навіть не заходили. Бій був у селі Біла Кам'янка. Спочатку ворог атакував позиції 72-ї бригади в районі Старогнатівки, зав'язався бій, наші трошки відступили, потім до них прибуло підкріплення із бійців ЗСУ і ДУК ПС, ми спільними зусиллями відкинули ворога, увійшли у Білу Кам'янку, але через нерівність сил (до них підійшла велика кількість бронетехніки) закріпитися не змогли, і все повернулося до ситуації станом на вчора. Хіба що на лівому фланзі, можливо, під контроль України додалося трохи території, яку раніше контролював супротивник.
Загинуло, за уточненими даними, 7 бійців: троє з ДУК ПС і четверо із ЗСУ. Поранені 5 ДУКівців і 6 ЗСУшників.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments