Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Суд над учасниками Правого маршуСьогодні відбулося засідання Шевченківського районного у м.Києві суду. Він розглянув запобіжний захід для 9-х учасників Правого маршу 18 жовтня, яким інкримінують статтю 296 ч.3 Кримінального кодексу.

(Нагадаю, це "Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, ... пов'язане з опором представникові влади або представникові громадськості, який виконує обов'язки з охорони громадського порядку, чи іншим громадянам, які припиняли хуліганські дії". Від 2 до 5 років).

Сергій Бевз, Олег Однороженко, Вадим Троян, Ярослав Мінєрвін ("Патріот України"), Дмитро Лінько ("Братство"), Федір Дунаєвський (УНТП Кіровоград) - випущені на підписку про невиїзд. Володимир Литвинов (вінницький хлопчина 1989 року народження), Сергій Пономаренко і Віктор Наливайко залишені в СІЗО ще на 10 діб.


Шевченківський райсуд. Внутрішнє подвір’я, з якого заводять підозрюваних

Ми стирчали під судом з 9-ї ранку (я - з 11-ї) майже до восьмої вечора. Від нас приховували, коли привезуть хлопців і коли почнеться суд. Ми зазирали крізь шпарини у внутрішнє подвір’я суду, фотографували. Мєнти нас звідти ганяли, маму одного з затриманих обізвали "бандерівкою". Коли Лисичка зметикувала, що можна знімати з-під воріт, мєнти накидали туди дошок і каміння :)


Дмитро Корчинський спілкується з нашим всезагальним улюбленцем майором Оніщенком :)


Мусор


"Міліція (яка з 2004-го року "з народом") не зважає на громадянські права. Для того, щоб запобігти бійці на Хрещатику, правоохоронці влаштували побоїще на Володимирській. Самі і спрямували колону", - пише, притуливши аркуш до паркану, Дмитро Корчинський.


Близько 12-ї на подвір’ї з’явилися космонавти у шоломах.


Через деякий час з автозаку вивели і завели до суду 5-6 хлопців і одну дівчину у наручниках. Ми їх усіх сфоткали, але що то за одні, не знаємо.
Двічі підходили нещасні мами, просили дозволу зазирнути у шпаринку. Показувала їм на екранчику фотки всіх затриманих - мами шукали своїх дітей і так само, як ми, не знали, де і коли їх судитимуть...


Оперативна зйомка нас. Відповідаємо тим самим :)


Треба віддати мєнтам належне - з цієї стратегічної точки зйомки нас з Лисицею доволі довго ніхто не ганяв. Фоткали звідти по черзі. А Вікторія Омельченко допомагала знизу - дивилась у шпаринку і подавала знак, коли знімати.

Брехливість мєнтів - окрема тема. "Злазьте, вони вже всередині, їх вже не будуть тут вести". Ясна річ, ми не повірили і не відреагували.

Нарешті, вже після обідньої перерви, повели тих, кого ми чекали. Вони всі заходили у будівлю суду на кілька хвилин, потім їх виводили, і через який вихід вони потрапили туди знову, ми не знаємо.


Дмитро Лінько (Лінукс); Вадим Троян


Ярослав Мінєрвін і Сергій Бевз (Сполох)Олег ОднороженкоВ якому залі буде суд, повідомили буквально у момент його початку, і ті, хто були на вулиці, не встигли добігти. Чи то мєнт, чи то чиновник на вході не пускав нас і брехав, що зал настільки забитий, що ми не увійдемо. Ми увійшли під час нарадчої перерви і навіть знайшли сидячі місця :)
Прізвище судді - Зубков. Прокурора - Новіков.


Сполох за гратами і мєнт, який не дає мені його фоткати


Дмитро Лінько; Володимир ЛитвиновФедір Дунаєвський; Вадим Троян

Ярослав Мінєрвін

Зараз хлопці під слідством, але більшість із них на волі, і настав час подумати про реакцію з нашого боку. Вважаю, треба робити акцент на тому, що в міліції працюють відморозки, які, наприклад, під час обшуку забирали в хлопців плеєри і т.п. Типу: "Хочеш бити і красти - знімай бронежилета!". І, звичайно, відео, відео з газом.

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/92139.html
Tags: акції, корчинський, патріот україни, репресії, суд, унтп, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 51 comments