Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

ЗНАЙОМТЕСЬ: ВОЇН "АКВА"

IMG_8224

Рік тому ми жили на одній тренувальній базі, разом чергували на блокпостах, трохи дружили, а потім доля розвела по різних батальйонах.
Вона маленька-маленька, десь 1,50 зросту, з обличчя дуже схожа на дитину. І настільки метка і бойова, що один з командирів навіть напівсерйозно, напівжартома пропонував вивчити її на розвідницю - мовляв, ніхто не запідозрить.

У нас тоді зовсім не було зброї, мій автомат був мало не єдиним "тренажером" зі збирання і розбирання, і Акві це вдавалося швидше і краще за більшість хлопців. Окремі хлопці не дуже її любили - за те, що вона не могла спокійно дивитися на чужі помилки і завжди лізла показувати, як правильно :)Вона медик, до війни працювала помічником стоматолога, і одного разу допомогла мені позбутися запущеної стоматологічної проблеми. Але, схоже, парамедицина не дуже її приваблювала, вона, як переважна більшість інших, хотіла воювати, і дуже сердилася, коли хтось насмілювався не сприймати її як бійця (36-й розмір берців!). Але, як кожна жінка, дуже раділа, коли хлопці приносили їй першій щось із отриманої снаряги - тоді цього всього дуже бракувало.

Навколо був майже курорт. Весна і сади в цвіту. Ми фотографувалися з квітами і зброєю, відчували поруч війну, але ще не дуже собі її уявляли.

Потім я потрапила у район ДАП, а вона - під Іловайськ. Кажуть, врятувала багатьох поранених, і добре повоювати теж встигла.

Привіт, Аква Віта! Хай все у тебе буде добре. Набери мене якось, чи що... :)

IMG_7564

IMG_7566

IMG_7833

IMG_7890

IMG_8062

IMG_8068

IMG_8201
Tags: війна
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 92 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →