Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Побоїще під час Правого маршуЗначить, так. Побувала на акції, постояла до упору під райвідділком, багато з ким поспілкувалась, багато чого осмислила і тепер розповім вам все, як було насправді (бо більшість ЗМІ брешуть), зі своєї, як завжди, суб’єктивної, точки зору.
Історія вкрай мутна. Далі поясню, чому.

Хто ще не знає - сьогодні, 18 жовтня, проводився марш ультраправих на честь героїв ОУН-УПА.
Основні організатори акції: Патріот України, "Рід", УНТП і "Братство" Корчинського. 122 147 учасників акції були побиті, покалічені і затримані "Беркутом".


З приводу Маршу було багато галасу. В тому сенсі, що нєфіг націоналістам виходити разом з "Братством" і з УНТП. Таке "ситуативне об’єднання" мене саму, як мінімум, вкрай здивувало.

Отже, все по порядку.Зібралися біля Шевченка - людей з півтисячі. Збиралися довго, бо кілька частин учасників у різних місцях блокували мєнти, і їх довелося почекати.Почалися короткі промови. Олесь Вахній сказав, що ми, мовляв, зібралися тут не для того, щоб домагатися визнання УПА, бо вона вже визнана - ми її визнали! Розповів про знайомого мєнта, який скаржився йому на засилля нелегалів. "Отже, і міліція потроху починає поділяти наші по погляди" (далі вона показала, як вона їх поділяє).


"Братчик" Лінукс казав, що ось, нас звинувачують у тому, що ми хочемо прирівняти воїнів УПА до ветеранів Радянської армії. Це неправда, вважає він, бо воїни УПА є набагато героїчнішими, адже небагато треба мужності, коли тебе призвали через військкомат, а бути добровільцями, як упівці, завжди більш почесно. Ще, здається, це він казав, що ми маємо очистити Київ від тих, хто проливав кров наших дідів, але оскільки ми миролюбні, прощаємо їм всі їхні гріхи :)

"Від дівчат і жінок", які завжди допомагали своїм чоловікам у боротьбі, в разі потреби - і зброєю, виступала Надія Ватолкіна-Моклюк.


Оксана Корчинська зверталась до молоді: "Ви - наша надія, без вас країна помре!" і казала, що це неправда, що молодь не буде робити щось не за гроші, а за ідею. І закликала всіх гуртуватися, адже стратегія ворогів - діяти на роз’єднання.


Вікторія Омельченко казала, що сьогодні націоналісти зроблять все, щоб комуністи були покарані, а влада теж має відповісти за свої гріхи, а вороги будуть покарані до сьомого коліна, і що українська молодь має право знаходитись в Україні. А Віктор Брик прочитав вірша.


Під час промов кричали звичайні для ультраправих гасла: "Кому належить Україна (Київ, світ)? - Нам!" тощо.


Зіги - були, ніде правди діти. Небагато, більшість викидали все-таки кулак або три пальці, але були. Якщо не помиляюся, викидали їх лише УНТП-істи.


Оцій помаранчевій стрічці не місце на Правому марші. По-перше, яке відношення до нього мають товстопузі зрадники з НУНС? По-друге, ті, кому треба (див.сусідню фотку), швиденько прив’яжуть цей марш до Президента. Він вам суд розігнав, а ви його підставляєте? :)

Мєнт розминаєтьсяКоли нарешті всі зібралися, пошикувалися і підійшли до виходу з Шевченківського парку, мєнти в особі майора Оніщенка заявили Лінуксу, що, хоча суд і не заборонив акцію (бо Ющенко його розігнав - ОБ), внизу, на Хрещатику, знаходяться комуністи, тому націоналістів туди не пустять. "Ми вам пропонуємо пройти Володимирською до Софійської, звідти на Європейську площу".


Після цього колона спокійно пішла по Володимирській.

Виглядало все дуже гарно й потужно


"Космонавтів" було стільки, як ні на одній акції.


Вони перегороджували всі спуски з Володимирської на Хрещатик.Далі починається мутна історія. Раптом біля СБУ, на розі Володимирської та Ірининської, виникла массова бійка з мєнтами. Ми з Лисичкою йшли трохи попереду і не бачили, з чого вона почалася. Цього не бачили і всі інші вцілілі учасники, з якими я спілкувалася під РОВД. Доведеться питати тих, хто зараз сидить, коли вони вийдуть.

В центрі другої фотки мєнт замахується кийком на дівчину, а другий б’є хлопця, який, судячи з усього, намагається врятувати коробку з агітаційною літературою

Інший "космонавт" цю дівчину з побоїща витяг. Вони теж різні бувають


Вочевидь, хтось із хлопців, що йшли попереду, спробували прорватися на Хрещатик. Спроба - безглузда, адже саме Ірининська, єдина, на Хрещатик не веде і закінчується вузькими сходами, майже тупиком. Крім того, саме на тому звороті чомусь було найбільше "космонтавтів". Якщо вже йти на прорив, це треба було робити, наприклад, на Богдана Хмельницького, де мєнтів було набагато менше і вони були "звичайні", у кашкетах. Чому саме там - ніхто не розуміє. Є версія, що попереду йшли хлопці з харківського "Патріоту", тобто немісцеві, і вони не знали, що там не пройдеш. Вцілілий "патріотівець" (бо погребли організацію майже у повному складі), казав, що без наказу хлопці б на штурм не пішли, а наказу такого ніхто не віддавав.

Вислухала я й версію, що це була заздалегідь спланована провокація - чи то з боку Корчинського, який нібито пообіцяв "гарячим головам" швидке визволення з міліції, чи з боку "патріотівців", адже багато хто з них був у касках - значить, готувалися!
Оскільки доказів не маю, промовчу. Думаю, якщо спитати про каски самих "патріотівців", вони скажуть, що це, по-перше, для класного вигляду, по-друге, тому що дійсно передбачали можливий кофлікт з мєнтами. І що тут заперечиш?Такого побоїща в Києві не було з часів "України без Кучми".
Купу людей поклали на землю, обличчям донизу, "беркутівці" били лежачих ногами і кийками. Тягли і били також дівчат.Мєнти застосовували проти людей газ. Потім більшість ЗМІ напишуть і "покажуть" (зі слів мєнтів), що газ застосовували демонстранти. Здається, "1+1" повідомив про 20 з гаком поранених мєнтів. Кажуть, десь навіть демонстрували їх фотки. Вдумайтесь: поранені беззбройними демонстрантами "космонавти". А ще міліція, й услід за нею ЗМІ нахабно брехали, що учасники акції билися палками (яких у них не було) і нібито спонтанно вирішили змінити маршрут ходи і піти на Хрещатик. No comments.
У підсумку: затримано 122 147 людей (!!!), майже всі - з "Патріоту України". Вони знаходяться у 4-х райвідділках: Шевченківському (Герцена, 9), Святошинському, Солом’янському і Голосіївському. Пізно ввечері відпустили кількох неповнолітніх та, за неперевіреною інформацією, усіх 12 осіб, що були у Голосіївському відділку.


Це, якщо не помиляюся, один з лідерів "ПУ" Сполох. Його били сильніше за інших. А його молода дружина шукала його всюди, і коли знайшла (випадково, бо я угледіла його, коли фоткала згори), присіла біля нього з фотоапаратом - щоб далі не били. До речі, принаймні одному професійному фотокору при мені теж дісталося від мєнтів. А один з тих, що лежали на землі, кричав: "Відпустіть, я журналіст!" і ліз в кишеню за посвідченням. "А мне по..., что ты журналист!" - відповів "космонавт" і врізав по ньому кийком...Сполоха "пакують"

Після побоїща я заскочила додому, кинула повідомлення у ЖЖ і зробила розсилку на пресу, і наздогнала колону вже на Контрактовій, куди вцілілі учасники спустилися Андріївським узвозом. Вцілілі - майже самі УНТПісти. За моїми даними, з них нікого не затримано! ("Зіги" кидали лише вони).

(Є й інша інформація - коментар до цього посту від sashko14: "Що ви пишете за маячню і коли вже пройде ваша параноя про "зіги"? Членів УНТП затримали більше сотні. Весь УНТП-Крим (козаки) було затримано ментами по беспрєделу".
А я й не знала, що кримські козаки - це філія УНТП. Тих справді забрали багато. Але все-таки, мені здається, не сотню).

(Коментар від jevgen: "1. УНТП-Крим складається саме з козаків Свято-Андріївського куреню.
2. Крім козаків було затримано ще біля 30 челенів УНТП з регіонів та Києва. Разом з прихильниками - ще більше, порахувати не можу.
3. Після махача в колоні до Контрактової йшла і значна кількість членів ПУ, з прапорами, щитами, банером і т.д.")Біля пам’ятника Сагайдачному відбувся невеликий мітинг, і всі розбіглися по райвідділках підтримувати своїх. Оксана Корчинська розвозила передачі. Я після 6-ї з’явилася на Герцена, 9. Дізналася, що приїздив Олесь Доній, начебто обіцяли почати потроху випускати.

Цього разу нас не пустили не тільки всередину, як бувало завжди, а навіть залишили стояти за зачиненою залізною огорожею. Ми, як могли, координували по телефону допомогу хлопцям в інших відділках.


Бачили, як двох сильно побитих хлопців забирала "швидка".
Повз нас пройшов начальник Шевченківського РУВС Юрій Мірошниченко. Ми з Вікторією Омельченко почали його розпитувати, але він сказав, що щойно з похорон і нічого не знає, і при нас зателефонував своєму замові, Ігорю, якщо не помиляюся, Михайловичу, і попросив вийти, сказати кілька слів людям.


Той, звісно, так і не вийшов, аж поки десь о пів на десяту не приїхав Дмитро Корчинський. Тоді цей зам вийшов, нічого по суті не сказав, але провів Корчинського до хлопців. Повернувшись, той сказав, що хлопці просидять до понеділка, у понеділок суд, і що по факту відкрито кримінальну справу. І що одного з них, Однороженка з "ПУ", у відділку били.

Завтра о 12-ій я буду на Герцена, заноситиму передачу. Інші люди поїдуть в інші райвідділки.
Суд, сказав Корчинський, і це дуже схоже на правду, спробують провести таємно і дуже швидко, але на ньому треба примудритися бути.

****************************************************
Моя думка про те, що сталося.
Хлопці не повинні були "викидати зіги", а обмежитись кулаком. Я завжди проти зіг - тому, що навколо цього жесту, насправді нічим не гіршого за піднятий кулак, нездоровий ажіотаж. Телеканалів українських, крім СТБ, майже не було, зате був телеканал "Росія", і дійство попахувало картинкою саме для нього: фашисти на Хрещатику, ой-ой! Дулю вам, а не ПДЧ, фашистській країні.

Мєнти повинні були заблокувати комуністів потрійним кордоном "космонавтів" (для їхньої ж, стареньких, безпеки) і провести колону Хрещатиком. А хлопці, знов-таки, не викидати зіги, щоб не шкодити своїй державі. Все решта - можна. І був би потужний правий марш. А так...
Про ситуацію з тупиком я вже писала і не хочу писати нічого більше, поки не з’ясую, хто віддав наказ прориватися і чи був такий наказ взагалі. Є версія, що це міліція сама зробила якусь провокацію, після чого почала гамселити людей.

П.С.: Я врятувала деякі особисті речі затриманих хлопців (в основному, кашкети) і занесла собі додому. Трохи пізніше викладу фото - хто впізнає своє, звертайтесь до мене.

***********************************************************************
UPD: Подумала я тут добряче, як таке могло статися, що кінці з кінцями не зв’язуються, і народилась у мене така фантастична (чи не дуже?) версія:
припустимо, вороги України (ті, що в Кремлі сидять) вирішили використати запланований хлопцями Правий марш ось як.

1. Колона "фашиствующіх молодчіков с нацистскімі пріветствіями" проходить центральною вулицею столиці України. Робиться це мало не за наказом Президента-фашиста, який навмисно розігнав суд, щоб той не міг заборонити фашистський марш.

2. А ми, планують вороги, наганяємо на Хрещатик червоний загін "в’язаних беретів". Розлючені бабульки, побачивши страшних фашистів, кидаються їх бити і попадають у лікарню із серцевим нападом. Ось уже і жертви. Довбані демократи нарешті переконуються, що Україна - таки нацистська країна і місце їй таки не в Європі, а в Росії.

Ось такий плакатик тримали комуністи 18-го. Дуже добре вкладається в мою концепцію.

3. Якщо мєнти не пропускають колону на Хрещатик, робимо спробу прорватися. Теоретично підбити народ на прорив може пара організованих людей.
4. Прорив робимо там, де найменше чекають - не на великій вулиці, де "гарна картинка", а на вузенькій тихій вулиці під самим СБУ.

5. Припустимо, про такий план стає відомо, наприклад, СБУ, і на місце, де намічається прорив, наганяють силу-силенну "космонавтів".

6. На випадок, якщо колона відмовляється від ідеї прориву, даємо комусь з мєнтовського начальства установку на провокацію і побиття. Щоб всім було зрозуміло, що в Україні почалися вуличні бої і всіляка інша нестабільність. :)

Це я, звичайно, трохи перебільшую. Але на щось таке дуже схоже.

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/91123.html
Tags: акції, братство, бєспрєдєл, бійка, корчинський, марш, мєнти, патріот україни, покрова, репресії, унтп, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 295 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Я в шоці... П***ць всьому, в голові не вкладається! От дійсно, якого хріна пацани зв'язалися з "Братством"?!
Особливих симпатій до УНТП ніколи не почував, але радий, що принаймі вони цього разу сприснули (якщо це правда). З того, що чув про їхні попередні акції (плюс ця), напрошується висновок, що хлопців хтось регулярно й цілеспрямовано підставляє. Куди не поткнуться - скрізь їх уже чекають.
Ще цікаво, Корчинський хоч раз десь по пиці відгрібав чи отак усе життя за чужими спинами ховається?
Корчинський відгрібав. Пам’ятаю його з розсіченою бровою під час "України без Кучми".

Цього разу під час акції я його не бачила. Була його дружина. Але Корчинський потім їздив по райвідділках, спілкувався із затриманими і дав гроші на передачі.

Однороженко

Anonymous

12 years ago

за марш - просто молодці. дуже тепло на душі.
на помилках вчаться. хоча і прикро за побитих. і звісно в наступному році хочеться бачити в десять раз людніший марш.
Так, і без "зіг". І щоб інші націоналістичні організації не відхрещувались потім від цієї акції і цих людей.
Я їх розумію, але присмак неприємний лишився.

ex_agata_1

12 years ago

bilozerska

12 years ago

skagenij

12 years ago

bilozerska

12 years ago

mavka_vika

12 years ago

bilozerska

12 years ago

mavka_vika

12 years ago

bilozerska

12 years ago

fartfart

12 years ago

mavka_vika

12 years ago

fartfart

12 years ago

mavka_vika

12 years ago

bilozerska

12 years ago

Deleted comment

А чого всі кажуть, що там тупик, та й я сама наче так пам’ятаю? Сьогодні або завтра піду перевірю.

З поверненням в Інтернет, до речі :)

Deleted comment

bilozerska

12 years ago

captain_solo

12 years ago

Deleted comment

А то... За годину передачу їм понесу.

Deleted comment

bilozerska

12 years ago

Все сплановано - провокація по мочилову Патріота, а разом з ним - зачистка поля під когось. Взагалі дивуюсь чому Сполох пішов на єднання з Братсвом Чому не були проведені інструктажі по можливій провокації з боку УНТП та Братства на загони Беркуту. На скількі зрозумів в шоколаді якраз залишились дві останні сили. Чому Білецький довірився Корчу? Все від незнанння місцевої ситуації чи від потреби сакраментальної посвяти прапорів Патріоту кровю від непотрібного /особисто патріоту / побоїща?

На мою думку - дуже велика підстава. Питання хто буде відповідати?
Прості хлопчаки з шеренг? Чи їм був інструктаж на прорив зі сторони Білецького?
Якщо так - то Білецький повинен брати провину на себе. Якщо підстава Братства чи УНТП брати іх в такий великий ігнор - "в плоть до розвала цих провакаційних структур правим середовищем країни"

Єдине - жалко хлопчаків, що довірились лідеру - його обдурили.
Давайте поміркуємо разом.
Вважаєш, "Братство" та УНТП підставили "ПУ", щоб його фактично знищити? Тоді питання, з боку лідерів "ПУ" це свідомо чи ні? Якщо свідомо - який же лідер добровільно захоче розвалити свою організацію? Хіба що йому дали такі гроші, яких йому вистачить на ціле життя. Мені здається, ніхто не дасть таке бабло, щоб розвалити "ПУ" - при всій повазі, вони ще задрібні. Кому вони взагалі настільки заважають?

У версію, що все сталося випадково, я не вірю - занадто багато ментів стояло тому вкрай невигідному для прориву місці.

Тут треба думати, гадаю, кому вигідне не знищення "ПУ", а сам факт побоїща праворадикалів з міліцією.
І ще в додаток до всього. 100% МВД знало про місце прориву. Це все готувалось.
Маємо дуже великі мінуси -
всеукраїнський телевізійний фе/хоча нічого іншого і не можливо було очікувати/;
підтвердження тези ОРД про введення надзвичайного стану/на мою думку у всій цій ситуації роги з БЮТ лізуть, ой як лізуть - та розумний побачить/;
великий Полундра по Україні у висвітленні ідеї націоналізму;
замиканя правого поля на якійсь фігурі/поки не можу зрозуміти хто ким грає Тягнибок Ющенком чи навпаки - та й смерть Чорновола, Сироти/а пан Тягнибок на машинах любить літати//.

Тобто знову конспірологічна задача з багатьма ввідними та багатьма відповідями.

Мені дуже жаль хлопців та дівчат з Патріоту, що попали під ці жорнова. Яка потрібна моя допомога /на жаль не юрист - можу тільки грошами чи притулити на ніч/
"100% МВД знало про місце прориву. Це все готувалось."

Згодна. Могли заздалегідь підтягнути туди "космонавтів" і спровокувати народ на бійку.
Питання - навіщо? Мабуть, все залежить від того, скільки дадуть хлопцям. Якщо більше 3-х діб - справді, праворадикальний рух буде наполовину знищено. Бо чим жорстокіше покарання за акцію, тим менше людей прийдуть на неї наступного разу.

Дякую за пропозицію допомоги. Я передам її хлопцям сьогодні. Та й самі у моєму ЖЖ побачать.
Твої висновки, безумовно ж, справедливі, але мені здається, що керівниками акції все саме так було і заплановано, якщо трохи співставити побачене. Тільки хлопці про це не знали.
По картині того, що сталося, - схоже на те.
Але я зараз не відкидаю жодної версії.

alex_glbr

12 years ago

bilozerska

12 years ago

І ще можливо людей підганяли під якусь аналогію з "Пивним путчем". Якщо так то взагалі аналітика Патріоту в торбі.


Хоча - каждый мнит себя стратегом - видя бой со стороны" Та все ж - кричали ще 14, що буде тупе побоїще.
Мені здається, це було схоже на "Пивний путч" не більше, ніж будь-які інші масові заворушення...
"Вцілілі - майже самі УНТПісти. За моїми даними, з них нікого не затримано! ("Зіги" кидали лише вони)."

"Хлопці не повинні були "викидати зіги", а обмежитись кулаком. "

Що ви пишете за маячню і коли вже пройде ваша параноя про "зіги"?
Членів УНТП затримали більше сотні. Весь УНТП-Крим (козаки) було затримано ментами по беспрєделу
На скільки розумію затримали весь Патріот. А УНТП ...

Давайте зачекаємо
+
Провокация _явно_ со стороны властей. Согнать *такое* количество ментов можеть только власть. По менту на человека. Кст, касательно газа. Информация была, что 22 мента потравились, а не пострадали в драке. Так называемый "неизвестный газ" ни что иное, как ручная газовая граната "Сирень" 9 или 12. Состоит на вооружении спецподразделений МВД. Аналогичная граната была снята с вооружения полиции и армии США еще в 1973 году, из-за того, что такая жуткая концентрация газа CS вызывает необратимые изменения в организме. Человек остается инвалидом до конца жизни. Такое говно нам кинули на сектор в 2005 году на "золотом" матче в Кривом Роге.
Провокация _явно_ со стороны властей. Согнать *такое* количество ментов можеть только власть. По менту на человека. Кст, касательно газа. Информация была, что 22 мента потравились, а не пострадали в драке. Так называемый "неизвестный газ" ни что иное, как ручная газовая граната "Сирень" 9 или 12. Состоит на вооружении спецподразделений МВД. Аналогичная граната была снята с вооружения полиции и армии США еще в 1973 году, из-за того, что такая жуткая концентрация газа CS вызывает необратимые изменения в организме. Человек остается инвалидом до конца жизни. Такое говно нам кинули на сектор в 2005 году на "золотом" матче в Кривом Роге.

Все це зрозуміло.

Коли вже не будемо піддаватись на провокації. Чи коли зрозумієио, що щитами на щит це не Римська імперія? Тільки танками...

bilozerska

12 years ago

Смысл?

Anonymous

12 years ago

Re: Смысл?

yataghanger

12 years ago

Re: Смысл?

bilozerska

12 years ago

Не торкатимусь тут питань ідеології та координації дій демонстрантів, це тема для іншого обговорення. Вкотре маємо приклад перевищення повноважень з боку міліції ба, більше - брутальну наругу над законом: б`ють не тільки безпосередніх учасників акції, що також неприпустимо, а й журналістів при виконанні ними своїх професійних обов`язків. За одну фразу "А мені пох.., що ти журналіст!" конкретний "сержант Петренко" повинен бути притягнутим до відповідальности. Пропоную скоординуватися з Незалежною Медіа-профспілкою (наприклад), зібрати терміново фото-відео свідчення, свідчення конкретних постраждалих та подати позов до прокуратури. Не варто писати "чолобітні" Президенту - просто тому, що за дотриманням законів кожним конкретним міліціонером повинна слідкувати саме прокуратура.
Не торкатимусь тут питань ідеології та координації дій демонстрантів, це тема для іншого обговорення. Вкотре маємо приклад перевищення повноважень з боку міліції ба, більше - брутальну наругу над законом: б`ють не тільки безпосередніх учасників акції, що також неприпустимо, а й журналістів при виконанні ними своїх професійних обов`язків. За одну фразу "А мені пох.., що ти журналіст!" конкретний "сержант Петренко" повинен бути притягнутим до відповідальности. Пропоную скоординуватися з Незалежною Медіа-профспілкою (наприклад), зібрати терміново фото-відео свідчення, свідчення конкретних постраждалих та подати позов до прокуратури. Не варто писати "чолобітні" Президенту - просто тому, що за дотриманням законів кожним конкретним міліціонером повинна слідкувати саме прокуратура.


Дуже смішно читати Ваші демократичні дописи.

Коли Ви зрозумієте, що демократія існує тільки там коли вони потрібна владі.

Ну кае дети в натуре

fozzya

12 years ago

sotnyk

12 years ago

_yoko_

12 years ago

bilozerska

12 years ago

ulvhedin_grom

12 years ago

bilozerska

12 years ago

ulvhedin_grom

12 years ago

Deleted comment

Дивилася я передачу про це побоїще по російських телеканалах. Вони там подають це мало не як фашистський путч в Україні, організований Ющенком. Ясно, що для цього потрібна була картинка ходи великої колони з "зігами" по Хрещатику. Висновки напрошуються.
Найприкріше те, що переважна більшість хлопців - справжні дієві українські патріоти. Такі в наш час на вагу золота - здатні не гроші крисити, а й власною фізіономією ризикнути.

Але, на жаль, іноді буває так, коли наші бажання і дії співпадають з інтересами нашого ворога.

Deleted comment

Anonymous

12 years ago

bilozerska

12 years ago

bilozerska

12 years ago

corneliu

12 years ago

Все провокація!

Anonymous

12 years ago

Deleted comment

Deleted comment

Deleted comment

Підтримаю

Anonymous

12 years ago

сміюсь з ідіотів, які вірять в те, що хтось з наших пшикнув балончиком. в мене декілька струменів полетіло, там були цілі хмари. ці мудаки устроїли бєспрєдєл, я сподіваюся що це просто так не буде облишене. вони були нацьковані на нас і готові до атаки.
Так і було.
Щодо того, буде чи не буде облишене - залежить від того, скільки дадуть хлопцям. Досвід свідчить, що якщо три доби, то буде багато балачок про покарання ментів, а скінчиться нічим...

ulvhedin_grom

12 years ago

ulvhedin_grom

12 years ago

bilozerska

12 years ago

ulvhedin_grom

12 years ago

bilozerska

12 years ago

tsvitka

12 years ago

ulvhedin_grom

12 years ago

bilozerska

12 years ago

ulvhedin_grom

12 years ago

bilozerska

12 years ago

ulvhedin_grom

12 years ago

сбор малолеток с шилом в жопе. Экстрима в жизни не хватает..
Дурак ты,Антип! И мне тебя даже не жалко.

antip_glymov

12 years ago

otez_dmitrij

12 years ago

bilozerska

12 years ago

bilozerska

12 years ago

Anonymous

12 years ago

bilozerska

12 years ago

Anonymous

12 years ago

bilozerska

12 years ago

harribda

12 years ago

Anonymous

12 years ago

Deleted comment

був Миколаївський ПУ.

bilozerska

12 years ago

ulvhedin_grom

12 years ago

bilozerska

12 years ago

ulvhedin_grom

12 years ago

bilozerska

12 years ago

ulvhedin_grom

12 years ago

bilozerska

12 years ago

ulvhedin_grom

12 years ago

Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →