Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про різницю між державою і владою

Одного разу контррозвідка одного з братніх добровольчих батальйонів упіймала чиновника з "ДНР", причому не останнього. Його передали в СБУ, але перед цим привезли для допиту на нашу базу.
Оскільки допит проводили коректно, без фізичного насильства чи погроз розправою, затриманий тримався доволі-таки впевнено і зухвало - як людина, переконана у власній правоті і абсолютній неправоті тих, хто йому протистоїть. Він казав, що на своїй посаді просто чим міг допомагав людям, і відмовлявся давати інформацію, яка нашу сторону цікавила.
Втім, через кілька годин він зламався і розповів усе, що знав. Найцікавіше - як і чому це відбулося.

Коли затриманого вчергове вивели на вулицю на перекур, один зі "слідчих" при ньому в серцях обізвав одного з найвищих державних керівників України пасивним гомосексуалістом. Ну, ви зрозуміли.

Реакцію "новороса" треба було бачити. Його щелепа привіталася з підлогою. Він закліпав очима і мало не затремтів:
- Как?... Как п...с? Это же ваш... Вы же за них воюете!
- П...с, п...с, - легко погодився і "слідчий", і присутні на перекурі правосєкі. - И X п...с, и Y п...с, и Z п...с. Суки они, барыги продажные, сливают страну, людей за людей не держат.
- Так мы что с вами, на одном языке говорим?? За что же мы тогда друг против друга воюем? Я пошел в ДНР, потому что не хотел, чтобы мной правили эти п...сы.
- Ты пошел в ДНР, потому что ты предатель своей Родины, потому что Украина для тебя пустой звук. Для тебя страна и власть - одно и то же. Но власть через несколько лет поменяется, а страна останется. И мы не дадим таким, как ты, и твоим московским хозяевам ее разваливать.

Після цього "сепар" довго сидів похнюпившись, а потім сам попросив паперу і почав писати усе, що знав.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 84 comments