Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про ситуацію навколо бази ДУК ПС

prapori

Щойно на базі 5-го окремого батальйону ДУК "Правий сектор", яка вчора була оточена підрозділами ЗСУ, пройшов черговий раунд переговорів між командуванням ДУК Правий сектор та представниками ЗСУ. Переговори пройшли у конструктивному руслі. Позиція ДУК залишилася незмінною: ми погоджуємося увійти до лав ЗСУ лише як цілісне військове з'єднання, з нашими командирами. Ми вважаємо, що для зняття напруги в питанні легалізації ДУК ПС необхідно прийняти закон про Добровольчий Український корпус, і вже виходячи з цього закону, переходити безпосередньо до розгляду технічних питань входження ДУК до лав ЗСУ.

Щодо блокпостів навколо бази - вони залишаються стояти, і ми розуміємо, що це є не військове, а суто політичне рішення тих, хто хоче розсварити армію з добровольчими формуваннями. Наші командири, зокрема, Дмитро Ярош, проїхалися по цих блокпостах, усі солдати і офіцери кажуть те саме: що їм наказали стояти, і вони стоять. Але щоб вони колись зробили хоч один постріл у наш бік - та боронь Боже.

Моя особиста думка - це неправильно, я вимагала б негайно прибрати ці блокпости (які "охороняють" виключно тупикову дорогу, що веде до нашої бази і де практично ніхто, крім наших, не їздить), а інакше ми їх роззброїмо. Але, мабуть, командуванню видніше.

UPD. Пояснюю про небезпеку від стояння тих блокпостів. Це зараз вони кажуть, що не стрілятимуть у нас - бо в них немає такого наказу. А якщо він буде? Так, звісно, більшість вояків його не виконають. Але ж можуть бути і такі, що виконають. Якщо влада веде з нами чесні і прозорі переговори про об"єднання у лавах ЗСУ, дуже негарно одночасно тиснути на нас за допомогою тих блокпостів.
Поки вони стоять, вони будь-якої миті можуть активізовуватись і пробувати роззброювати хлопців з незареєстрованою (трофейною) зброєю, які їдуть на базу і з бази. Вчора так і було. Вони можуть укріплюватись аж до розташування там великих армійських підрозділів. Я вважаю, що такі "поползновєнія" треба припиняти у зародку.

P.S. Подяка всім, хто відгукнувся і прийшов на сьогоднішню акцію під Адміністрацією президента. Кажуть, що було багато людей і пройшла вона дуже добре.
(відео з акції: http://pravyysektor.info/news/na-bankovij-bilya-administratsiji-prezydenta-projshla-poperedzhuvalna-aktsiya-pravoho-sektora/)
Кажу по простому: ми разом з вами підняли таку бучу, що влада злякалася і увімкнула задню, як зазвичай воно і буває. Так тримати. Звичайно, на цьому так просто все не скінчиться, будуть наступні раунди. А ми їм знову по зубах - поки не привчимо їх хоч трохи поважати людей, які з власного бажання, без копійки грошей захищають свою Батьківщину і гинуть за неї.

P.P.S. Виступала сьогодні в ефірі Незалежного радіо Чікаго. Щось мене понесло, і я кажу: "У нас на шевронах укроп, а не петрушка, ми служимо Україні, а не Порошенку". І ще казала, що в мого батька в селі є півень. Звати його, як і багатьох півнів, Пєтя. Так зазвичай у них з батьком мир та дружба. Але півень забіякуватий, і час від часу він починає лізти до батька битися. Батько у таких випадках бере дрючка і ганяє півня по всьому подвір'ю, поки того не попустить. А далі знову мир та дружба :)

І ще казала, що якби Янукович знав, чим закінчиться розгін студентів, він би особисто прийшов на Майдан їх охороняти, щоб ніхто їх не скривдив :)
Tags: правий сектор
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 100 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →