Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Ой-ой-ой...

Щойно мені надійшов лист, що я маю право повісити в своєму блозі оце:Це означає, що я потрапила до першої п’ятірки за результатами онлайн-голосування (конкретніше - друге місце). Все завдяки вам, друзі і читачі мого ЖЖ. Що можу сказати, крім ще раз подякувати?

Втім, підозрюю, що головна заслуга у моєму саме другому (а не нижче) місці належить винахідливому конкурентові, який привніс у змагання політику. (Якою до цього тут і не пахло і, вважаю, пахнути не повинно). Вочевидь, деякі мої читачі, які до цього не надавали конкурсу великого значення, обурились і проголосували за мене :) Дякую ще раз.
Далі вже журі визначатиме остаточного переможця. Ним стати не розраховую, адже у першій п’ятірці є дуже цікаві і серйозні блоги. Та й не переймаюся цим. Мені в голові інше зараз. Як пережити завтрашній день.

Уявіть собі, завтра Покрову окремо святкують як мінімум п’ятеро (учасників? політичних сил?). І всюди мені треба бути. Одночасно. Це в принципі неможливо, але якщо мені вдасться - номінуйте мене до Книги рекордів Гінеса :))
Коротше, якщо переживу завтрашній день - вночі бідний буде ваш трафік :) Чекайте на купу фоток - і націоналістів, і комуністів, і бійки, якщо вона буде і я її не прогавлю :) І все це страшенно об’єктивно :)))

РОЗКЛАД ЗАХОДІВ НА 14 ЖОВТНЯ:

Президент України:

О 9.30, з нагоди Дня Українського козацтва Президент України Віктор Ющенко візьме участь у заходах, що відбуватимуться на Софійській площі. Покладе квіти до пам'ятника Богдану Хмельницькому.
Далі за присутності Президента України відбудеться посвята ліцеїстів військового ліцею ім.І.Богуна.

ВО "СВОБОДА":

З 10:00 - марш від пам’ятника Шевченкові до Секретаріату з вимогою вимогою визнати діяльність ОУН-УПА національно-визвольною боротьбою за державну незалежність України.

З 17:00 на Майдані концерт на честь УПА (гурти «Тартак», «Друга Река», «Танок на Майдане Конго», «Моторрола» та інші). Свіжа інформація - "Свободі" заборонили зводити сцену!

Ветерани ОУН-УПА та парафія Серафима Саровського на чолі з о.Сергієм Ткачуком:

11.00.- святковий молебень у Повстанській Стрітенській капличці на Львівській площі м. Києва;

12.00.- святкова хода Ветеранів УПА від каплички до Софіївського майдану;

14.00.- Святкова Академія Київського Крайового Братства ОУН-УПА
з нагоди 66 річниці утворення УПА у підпільному офісі Братства.

Олесь Доній і гурт "Рутенія":

12:00 - концерт на Михайлівській площі.

РІДНОВІРИ

11:00 біля кумира Світовида на Софіївській площі біля готелю «Хаят» відбудеться урочисте славлення героїв України, що боролися за її волю.

КУН:

16.00 Конгрес Українських Націоналістів на території музею Історії України покладе перший камінь на місці майбутнього музею cлави УПА "Криївка".

О 18.00 на Софійському майдані КУН запалить Повстанську ватру.

"БРАТСТВО" Корчинського:

З'їзд руху "Русские за УПА"
(конференц-зал готелю "Санкт-Петербург" (Київ, бул. Т.Шевченка, 4).
Початок об 11:00.

Ще є КПУ, ПСПУ та інші сили, які вважають, що мають якесь відношення до свята 14-го жовтня і можуть спробувати взяти у ньому участь :))
Tags: жж, покрова, упа
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 48 comments