Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Бояться? :)) (про конкурс блогів)

Повернулася з невеличкого відрядження :) Про політичну ситуацію, чесне слово, напишу у понеділок :), а поки що - прикол.

Ви ж знаєте, що я задля експерименту і просто від балди взяла участь у конкурсі на кращий український блог (http://blogcampcee.com/uk/buba/holovna)
Спасибі всім, хто за мене проголосував. Завдяки вам я постійно була у першій п’ятірці.

Так ось, позавчора один з моїх конкурентів (людина, м’яко кажучи, не проукраїнських поглядів), розмістив на форумі "Газети 2000" і ще в кількох місцях оголошення такого змісту, щоб, мовляв, за нього, "беспартийного сторонника госстатуса русского языка в Украине", голосували, оскільки прес-секретар УНА-УНСО Олена Білозерська теж у першій п’ятірці і може перемогти.
Після цього на українофобських форумах (лінки на гілки маю, але не хочу їх тут піарити) почалася справжня істерія на тему "не дамо такій-сякій перемогти", і йому почали накручувати голоси.

Цікаво - я чомусь не закликала всі праві сили голосувати за мене, щоб не переміг "сторонник госстатуса" :) І взагалі ніде і нікого не закликала - лише один раз повідомила у власному ЖЖ про свою участь у конкурсі.

Але конкурентом захоплююсь. Він вчинив як політик, а не як дрібний шахрай. За три дні до кінця голосування грамотно "обрав ворога" і на антипіарі вийшов на перше місце.

Цей пост - не заклик терміново голосувати за мене. По-перше, вже, мабуть, пізно, неділя - останній день, по-друге, я хочу, щоб за мене голосували ті, хто мене читає, а не ті, хто не хоче, щоб переміг хтось інший :)

ВИСНОВОК: більше року я вела, сподіваюся, достатньо якісний блог, по-чесному взяла з ним участь у конкурсі і по-чесному потрапила до першої п’ятірки. Це дуже хороший результат для тих, хто "по-чесному".
А для того, щоб стати першим, треба інтригувати, обирати ворога, мобілізовувати людей, які тобою не цікавляться, - коротше, займатися політикою :)

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/89334.html
Tags: жж
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 47 comments