Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

І ЗНОВУ ПРО НАШИХ ЛЮДЕЙ - З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ

Днями зі мною трапилась невелика неприємність - під час переїзду загубився пакунок з особистими речами. З того, що неможливо відновити, там був лише старенький улюблений светрик, подарований під час Майдану другом, нині вже загиблим.
Решту речей на заміну втрачених я взяла на нашому складі, ще про одну попросила знайомого волонтера.
Так ось, пішла я на наш склад за теплими шкарпетками. Чого-чого, а шкарпеток, спасибі небайдужим людям, у нас не бракує. Вони розсортовані по мішках і пакунках - окремо тонкі, окремо теплі, окремо в'язані людьми власноруч. Полізла я в мішок і витягла звідти в'язані шкарпетки свого розміру. Стала вдягати - а всередині цукерочка і ось такий лист, аж всередині защеміло:

IMG_3770

"Ребята, спасибо вам огромное. Мы с вами будем всегда и что в наших силах, будем помогать. Здоровья вам, удачи. Храни вас Господь и Матерь Божья. София, Киев".

ДЯКУЮ ВАМ, СОФІЄ!

А ще нам нещодавно українці з діаспори в Чікаго через львів'янку Софію Федину прислали гарненький квадрокоптер і медикаменти (Целокс і наліпки від пневмотораксу). Ось як ми випробовували коптер:А ще днями прибули 10 великих спальників, які за потреби можна перетворити на велику ковдру:

270220152443

А ще прибули 4 кемелбеки (фото буде пізніше).

ДЯКУЄМО, ДЯКУЄМО ВАМ, ДРУЗІ!
Tags: волонтери, правий сектор
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 55 comments

Recent Posts from This Journal