Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

В одну ніч не стало Нємцова і Чечетова

nemtsov-chechetov

В одну ніч не стало Нємцова і Чечетова. Можливо, ці дві загибелі - як віха, після якої почнеться щось нове. Новий період нашої історії.

Щодо вбивства Нємцова можу сказати лише те, що Путін остаточно збожеволів. Ми не маленькі діти і розуміємо, що у світі великих грошей і великої влади небезпечних конкурентів вбивають. У демократичних суспільствах це трапляється рідше, в авторитарних - частіше.
Але Нємцов не був небезпечним конкурентом для Путіна. Усіх реально небезпечних він давно зачистив. І тепер вже заявляє, що убивство Нємцова - замовне. Щоправда, не сказав, ким воно було замовлене - підступними Штатами чи екстремістським Правим сектором. Треба добре подивитися й пошукати - чи не знайдеться на місці вбивства візитівка Яроша?

Путін - небезпечний для людства маніяк. Божевільний з ядерною кнопкою. Боюся, що незабаром йому стане взагалі пофіг на реакцію світової спільноти і він наважиться на неприховане вторгнення в Україну. Це стане кінцем Російської імперії, але в найближчому майбутньому нам від того не легше.

Щодо Чечетова - наявна на сьогодні інформація дозволяє вважати його смерть самогубством. Як трохи цинічно сказав сьогодні мій командир: "Коли вони відчувають, що перестали бути обраними, у них починається ломка". Вочевидь, Чечетов був поставлений перед вибором: або здати усіх своїх високопоставлених подільників і відсидіти невеликий термін (що для нього, що звик виглядати у телевізорі як живий пам'ятник, могло стати непосильним випробуванням), або бути звинуваченим у масштабних фінансових злочинах, вчинених ним під час перебування на посаді голови фонду держмайна (що означало б в'язницю плюс позбавлення капіталів його нащадків). От він і зробив свій альтернативний вибір.

Я не знаю, якою людиною він був, але як політик, чиновник, можновладець він зробив багато зла. Хай тепер його смерть послужить добрій справі - стане уроком для тих, хто думає, що статус пихатого і недоторканного "живого пам'ятника" - це вже навіки.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 90 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →