Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

КАР... КАР... КАРАТЕЛІ!

Nato legion1 nato legion2

Відомо, що активні мислеформи мають звичку втілюватись у реальність.
Про озброєних бойовиків з Правого сектора, які хазяйнують на Донбасі, російська пропаганда тріщала з березня минулого року. Навіть пісня була: "Восток Украины пылает огнем, Правый сектор бесчинствует в нем". Через чотири місяці, у липні, ПС з величезними зусиллями зумів озброїти перших кількадесят добровольців і почав брати участь у бойових діях на сході України.

Нещодавно Путін назвав українську армію "натівським легіоном". Наш креативний народ сміється з чергової російської шизофренії: на додачу до популярних шевронів "Укроп", "Каратель", "Київська хунта" тощо з'явилися шеврони з емблемою НАТО у формі тризубу і написом "Легіон НАТО".


Зараз багато пишуть про те, що Штати нібито хочуть домогтися зміни влади у Росії. Гадаю, що це хибна думка. По-перше, американці взагалі не мислять категоріями персоналій. По-друге, уявіть собі, які нереально великі гроші (з урахуванням розкрадання більшої їх кількості, як завжди буває на пострадянському просторі) треба витратити на усунення від влади Путіна. І що в результаті? До влади прийде, припустимо, Мєдвєдєв, або хтось інший, хай навіть з нинішньої опозиції. Хто може гарантувати, що він проводитиме проамериканську політику? Він і сам цього поки що не знає.

Тому справжня мета Сполучених Штатів - усунути не конкретну особу, а свого геополітичного конкурента - Російську Федерацію. Звичайно, про пряму військову агресію США проти РФ не йдеться - цьому заважають, по-перше, ядерна кнопка, по-друге, традиційне небажання американського уряду ризикувати життями своїх громадян. З цієї ж причини, як би не намагалася "вата" відшукати сліди присутності на території України американських військових - їх тут не було і не буде. Уявляєте, які акції невдоволення почалися б під Білим Домом у Вашингтоні, якби в Україні загинув десяток їхніх морських піхотинців?
Можливо, на всьому українському ТВД і знайдеться з п'яток добровольців зі Штатів, хоча особисто я за 9 місяців на фронті не зустріла жодного. А "американська" мова, яку іноді можна почути на українських відео - це, найчастіше, уривки розмов між бійцем та іноземним журналістом, скоріше за все, звідкілясь з Європи.

(Одного разу і я зняла таке відео: зруйнована обстрілом будівля, по руїнах ходять наші бійці-правосєкі і гарною англійською мовою дуже емоційно обговорюють те, що тут відбувалося кілька годин тому. Документаліст з Європи, який теж потрапив під цей обстріл, не менш емоційно їм відповідає. Уявляю, як зраділа б і що писала б "вата", якби я виклала це відео :))

Вважаю, що Штати планують поступово вдушити Росію економічно. А для цього їм треба, насамперед, посварити Росію з Європою. Що не так вже й легко, оскільки Європа залежить від російських енергоносіїв.
Залежить-то вона залежить, але є річ, якої європейці бояться найбільше. Знаєте, чого? Переділу кордонів. Бо ще свіжа у них пам'ять про те, що вийшло, коли заради "вмиротворення агресора" вирішили віддати Німеччині Австрію і Судети.

Росію, яка порушує кордони сусідніх держав, Європа, принаймні, більшість європейських держав, підтримувати не може. Бо розуміють, що стануть наступними.

Україні у цьому хитромудрому плані американцями відведена шляхетна роль наживки. Полігону, на якому Росія сповна продемонструє Європі свої агресивні наміри. Путін, схоже, це розуміє і до останнього ховається за псевдонімом "ополченцы Новороссии". Але дуже довго так тривати не може, бо всім уже зрозуміло, що, попри всю нездарність і крадійкуватість українських політичних і військових керманичів, без відкритої допомоги Росії "ополченці" не встоять.

Встаю ненадовго на позиції "вати", яка у всьому, що відбувається, шукає "американские происки". Не знаю, чи забіг до Путіна весь у милі американський шпигун і з порога заволав, що якщо терміново не відібрати в України Крим, за півроку там будуть бази НАТО, чи він самостійно прийняв рішення реалізувати давно заготовлений план і ввести в Україну "зелених чоловічків" - але рішення це було вигідне виключно Штатам. Бо для Путіна ця вигода тимчасова - спочатку отримати височезні рейтинги, а потім втратити Росію.

Найцікавіше - що буде далі. Що буде з Росією після того, як її припинять підтримувати навіть ті країни, які нині традиційно вважаються "ватними"?
Що буде після того, як економічна ситуація в Росії перетне ту критичну позначку, після якої навіть нереально довготерплячі, звиклі до нелюдських умов життя росіяни терпіти уже не зможуть?

Правильно, почнуться різноманітні заворушення та інший непорядок, бандитизм там різний і сепаратизм. Почнеться, звичайно, не з Москви - москвичі завжди жили краще за решту росіян.

А коли є непорядок - то хтось має прийти і порядок навести. Бо непорядок - це ж небезпечно.
І хто ж піде?
Американці не підуть. Коли "вата" каже, що вони воюють чужими руками - має повну рацію.
Німці не підуть. У них вже в генетичному коді, мабуть, записано: туди більше не лізти.
Брати-поляки - ті підуть. Століттями про таке мріяли, зубами скреготіли.
І балтійці підуть. Не поспішаючи, продумано, пощади нікому не буде.
І грузини підуть. У цих взагалі свіженька пам'ять.
Але і тих, і тих, і тих - усіх разом дуже мало. До того ж, вони уже забули російську мову - або не володіють нею зовсім, або розмовляють з жахливим акцентом. Навіть з поляками ті з нас, хто не західняки, тобто більшість - спілкуються по-англійськи.

А кого ж багато? Хто не відрізняється від росіян зовні, хто говорить російською без акценту, і при цьому не є росіянами, бо після такої війни навіть місцеві стовідсоткові етнічні росіяни вже себе росіянами не зватимуть?

Натівський легіон... Кар... кар... карателі... Ох, накаркають знову.
Tags: війна, нато, політика, росія, сша, україна
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 75 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →