Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Нова пригода Жмутика Чорної Вати. Комочок і кран

080120152369

Одного разу маленького чорного Комочка замкнули в кімнаті і забули напоїти. Дитя не розгубилось і навчилося самотужки відкривати кран. Відтоді, як тільки ми вважаємо воду недостатньо свіжою чи, не дай Боже, щось упало в нашу поїлку, ми застрибуємо на рукомийник, відкриваємо кран і п'ємо з нього. Усі намагання навчити нас тому, що, попивши, кран необхідно закрити, досі зазнавали поразки.

Кілька днів тому засиділася я в нашому інформцентрі. Повертаюся до своєї кімнати, дістаю з кишені ключі - і чую з-за дверей переляканий комочий крик. Відкриваю двері - картина маслом: Комці закортіло свіжої водички. Він відкрив кран, а раковина забилася. Рукомийник переповнений, цівки води весело біжать мені на підлогу, на рукомийнику з круглими переляканими очима сидить Комця і щосили крутить кран у різні боки :)

Як тільки струмок стає тоншим, кран починає йти тугіше, і Ватничок робить логічний висновок, що час починати крутити його у протилежний бік :)

Я бризкаю йому водою у морду, щоб втікав - а він б'є лапою по воді і бризкає на мене!

Води, до речі, не боїмося абсолютно. Спокійно ходимо по калюжах, а коли мама перед їжею миє руки, теж мочимо лапки під струмком і вмиваємось ними.

Tags: тварини
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 19 comments