Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Усіх з Миколаєм, друзі!

IMG_3351

Сподіваюся, всі сьогодні отримали гарненькі подаруночки?
Але ніде, мабуть, не отримали стільки класних подарунків і не зраділи їм так, як на фронті. Зараз буду хвалитися, що прислали нам.

IMG_3354

Оце все, що розкладене на ліжку на перших двох фото, прислали волонтери з Франківська і з Києва. Дві посилки прибули одночасно. Маскхалати, маскувальна сітка, термобілизна, рукавички, грілки, медикаменти... Половина цього вже роздана бійцям. Наприклад, боєць, який зліва на фото, став власником отих черевиків, обоє отримали термобілизну.

Маскхалати, які нам прислали - особливі: вони дуже якісні і дуже маленького розміру. Найбільший - впритул на мене. Це означає, що вони не будуть одразу роздані, а будуть чекати своїх власників - низеньких хлопців і маленьких дівчат, яким зазвичай буває важко підібрати собі одяг та спорядження.

Більша частина термобілизни адресована дівчатам - за розміром якраз на мене. Думаю, за сьогодні-завтра усім комплектам знайдуться власниці.

Також нам учора прибула посилка від Ореста з Білої Церкви. Три бушлати (вудланд, дубок і, здається, DPM - його одразу ж забрали), два светри, вісім шапок, в тому числі дві теплі вушанки (DPM і мультикам), і шкарпетки. Ця посилка прибула не на мене, а на командира, тому хлопці розхапали частину подарунків швидше, ніж я встигла їх розкласти і сфотографувати. На момент фото у цій коробці лише два бушлати, кілька шапок і балаклав. До речі, одна шапка і одна балаклава підійшли особисто мені, дякую.

191220142339

IMG_3363

Вашими зусиллями, друзі, отак потроху-потроху всі будуть вдягнені і екіпіровані.
Коротше, своїм радіти і святкувати. Ваті - заздрити і здаватися :)

UPD. А ще у нас сьогодні на базі ДУК з'їзд наших волонтерів! Тих, які вже віддавна нам допомагають.
Приїхав наш побратим Мольфар, привіз цілу вантажівку дарунків від Миколая! Привіз і передав мені від однієї подруги надлегкі плити для броніка. Вони реально дуже легкі, скоріше за все, я зможу їх носити. Ще не відстрілювали, але хлопці наші кажуть, що вони доволі надійні, звичайні 5,45 і 7,62 повинні тримати.
Tags: волонтери, правий сектор, свято
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 15 comments