Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Проголосувала

S1040062-1

Проголосувала.
На дільниці на стіні висіли тільки програми мажоритарників, а партійні списки лежали один на одному на столі. Почала шукати Правильний Список, а він десь у самому низу, а верхнім лежить список шанувальників Ілліча. Біля нього крутиться дідусь, трохи ватний на вигляд - член комісії.

Находжу Правильний Список, починаю фотосесію. Дідусь: "Девушка, я, конечно, уважаю Правильный Список, но вы сейчас нарушаете закон".
Я: "Чим саме?"
Дід: "На участке избирателю отведено время только на то, чтобы проголосовать".
Я: "Це неправда, виборець має право знайомитись на дільниці з програмами кандидатів. І ніде в законі не сказано, що він не має права з ними сфотографуватись".

Дід хоче ще щось сказати, і тут на нього накидаються присутні жінки старшого віку: "Девушка, вы его не слушайте, он просто против Правильного Списка. Вы не думайте, что никто за него не голосует и что там один люмпен. Моя дочь одна из трех украинцев выиграла грант на обучение в Лондоне. И друзья ее - дети из лучших семей Украины. Она всех сагитировала за Правильный Список. Ей до избирательного участка было три с половиной часа ехать. Но она поехала и проголосовала".

Підтримка справді шалена у нас зараз, і вона значно важливіша за те, пройдемо чи не пройдемо ми до парламенту.
Спасибі вам, люди.
Tags: вибори
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 53 comments