Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

За Правильний Список

Ну, що. Завтра у нас вибори.
Я з’їздила на схід, підготувала до зими своє помешкання, завезла деякі речі - собі і гуманітарку хлопцям і дівчатам, пристріляла зброю на полігоні - вже при мінусах і доволі серйозному вітрі - нічого, якось влучає - і приїхала у Київ, щоб проголосувати. Дяка Богові, в мене була така можливість.
Більшість наших бійців проголосувати не зможуть. По більшості центральних каналів розказують про всіх, хто захищає Донецький аеропорт - про "Правий сектор" ані слова. По 1+1 був вже не один сюжет про наших героїв - і жодної згадки про те, в якому батальйоні вони служать. Сміливий журналіст з потужного телеканалу провів кілька днів в аеропорті і зняв про його захисників фільм. Усі згадки про ПС вирізали.

Кожен отриманий нами голос на завтрашніх виборах, за умов відсутності у нас грошей на білборди і рекламу по ТБ (всі наявні гроші ідуть на зброю) і навмисного замовчування нас великими ЗМІ - кожен голос за нас буде - хай не подвигом, але вчинком. Актом відновлення справедливості.

Сьогодні ж у нас начебто день тиші, коли агітація заборонена, але я верталася до Києва і надивилася на плакати уздовж трас, на яких не згадуються назви політсил, але цілком зрозуміло, про які сили йдеться - тому закликаю вас прийти і проголосувати завтра за ПС - за Правильний Список :)) Якщо він не пройде - особисто я не буду сильно засмучена, моє місце зараз на фронті, а не в парламенті. Але і ви, і ми будемо знати, що зробили усе, що від нас залежало, і совість наша буде чистою.

P.S. Найближчі кілька днів я ще в Києві. Також маю намір ще на один день з’їздити у Львів. Далі повертаюся на фронт - до кінця війни. Якщо ми пройдемо у парламент, мені доведеться час від часу з’являтися у столиці. Якщо не пройдемо - може, до кінця війни не приїду вже.
Tags: вибори
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 25 comments