Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Арійка дякує за подаровані речі (ВІДЕО)Пам’ятаєте, як ми всі разом збирали речі для Арійки, медика штурмової роти ДУК "Правого сектора"? Цей збір дещо затягнувся, оскільки я через вибори багато часу провела у Києві, і отримання всіх посилок і передача їх Арійці забрали трохи часу.
Бронежилет, наприклад, дівчина отримала майже одразу, а захисні окуляри і годинничок камуфляжного кольору - порівняно недавно.

Тепер нарешті прислані речі зібралися у своєї власниці, і перед черговим від’їздом Арійки на Піски (вона сидить там з нашими бійцями десь по два тижні) я зробила цей запис, в якому дівчина дякує волонтерам за подаровані речі.

До речі, нещодавно Арійка їздила до одного зі звільнених міст Донеччини на побачення з мамою, яку не бачила дуже давно. Мама і домівка у неї залишилася на захоплених територіях, дівчині, по суті, до перемоги нема куди вертатися...

Можливо, за деякий час спробуємо знову позбирати посилочку для Арійки - цього разу у списку буде теплий військовий одяг і речі, необхідні для кращого надання допомоги пораненим.
Tags: правий сектор
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 4 comments