Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

ВИБОРЦІ, БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! ПІД ВИГЛЯДОМ СОЦОПИТУВАНЬ ВАМ ВПАРЮЮТЬ ПРОПЛАЧЕНУ БРЕХНЮ ПРОТИ КАНДИДАТІВ

Дзвонять мені сьогодні на домашній. Жіночий голос скоромовкою представляється - якась організація, що проводить соцопитування. Назву, на жаль, не запам’ятала, оскільки дуже поспішала і не збиралася продовжувати розмову. Але потім, збагнувши, що мова піде про вибори, вирішила послухати.

Співрозмовниця (я це не одразу зрозуміла) чомусь вважала, що я живу на 223-му окрузі. Це близько від нас, але наша вулиця належить до іншого округу. Вона спитала мене, чи довіряю я кандидату Пилипишину, чи виправдав він сподівання виборців. Кажу, що ні, не довіряю. Наступне питання - як я ставлюся до "смітникової люстрації". Кажу, що скоріше позитивно, ніж негативно. З одного боку, це, звісно, не діло, але що робити простому народові? Якщо люстрацію не проводять згори, він проводить її знизу, як уміє.
Далі - цікавіше: як я ставлюся до погроз кандидата від ВО "Свобода" Юрія Левченка запхати у смітниковий бак Пилипишина і ще когось там? Кажу: "Мені про це нічого не відомо".

І наостанок - бомба. Дослівно: "Як ви ставитесь до нападу на парламент, який організували депутати і кандидати в депутати від ВО "Свобода"?
Я: "Мені точно відомо, що свободівці не нападали на парламент. У них там був мирний мітинг, а сутичку влаштувала молодь з інших організацій".
"Вибачте, до побачення".

Яке це нафіг соцопитування. Це просто впарювання виборцям брехні про кандидатів. Розрахунок вірний: більшість пересічних людей мало що знають, "чули дзвін, та не знають, де він". Думаю, що якщо їм таким самим безапеляційним тоном сказати, приміром: "Як ви ставитеся до того, що Правий сектор не воює, а мародерствує в тилах у нашої армії і розстрілює в спини солдатів, які відступають" - вони ж повірять.
Ненавиджу брехню і брудні технології.
Tags: брехня, вибори
Subscribe

 • Ріф на волі

  При всіх вадах нашої країни і її керівництва - від корупції зверху донизу до п'ятої колони на всіх рівнях і в кількості, співставній з населенням…

 • Добровольча капличка

  До Великодня - новий малюнок Ірени Миколів за мотивами книги "Щоденник Нелегального Солдата". Капличка з вівтарем, прикрашеним мінами, була на…

 • Дай, Боже...

  (папір, гелева ручка) * * * Дай, Боже, мудрість відрізнити Своє від того, що хотів. Дай, Боже, мужності не снити Уривками чужих життів. Дай сили…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments