Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Урок мізантропам

Десь позавчора я отримала гарний урок, що про людей завжди треба думати добре, поки вони не довели, що на це не заслуговують.
Стоїмо зі знайомим у холі метро "Хрещатик", спілкуємось. Підходить чоловічок такий, з червонуватим обличчям... Ну, схожий на тих, що в метро біля кас випрошують гроші або жетончики. А я п'яницям ніколи не подаю.

Підходить він до нас, вдивляється мені в обличчя... Зараз проситиме, думаю. З досвіду знаю, що вони непогані психологи і полюбляють підходити, коли стоять чоловік із жінкою, бо більшість чоловіків у присутності жінки, навіть якщо це просто знайома чи колега, не хочуть виглядати скупими або черствими і подають.

В останній момент я прикусила язика - з нього мало не зірвалося: "Нема" чи "Не дам".

А він все дивиться на мене і раптом каже: "Це ви на фронті воювали? Я вас по телевізору бачив. Можна вам руку потиснути і подякувати від усіх нас?"

Ой леле, як же соромно мені стало! Потискаємо ми руки і обоє в підлогу дивимось, бо обом соромно: мені - що прийняла його за п'яницю-жебрака, йому - що він не воює.
Отаке...
Tags: історії з життя
Subscribe

 • Апеляційний суд по Богдану Тицькому (ФОТО, ВІДЕО)

  Була вчора в апеляційному суді по лідеру "Чорного комітета" Богдану Тицькому. Ми всі сподівалися, що йому змінять запобіжний захід на не…

 • РЕПРЕСІЇ В ОДЕСІ

  8 вересня, 15:06 Сьогодні, 8 вересня 2015 року, додому до керівника Одеської обласної організації політичної партії "Правий сектор" Сергія…

 • ЖУРНАЛИСТ И ОРУЖИЕ

  Пишу эту статью по-русски, т.к. большинство понимающих по-украински прописные истины, которые я собираюсь изложить ниже, давно знают. Летом на нашу…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments