Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Ватник-мисливець

IMG_1729

Ось які ми страшні звірі.
Насправді, ми вміємо не лише гратись і жерти різний непотріб, після чого нас дистанційно рятує вся країна. Ми ще й справжні мисливці. На нашому рахунку не менше двох десятків мишей, шпак, вуж і справжній великий щур, зловлений у неповні три місяці. Ми ловимо все, що бігає, повзає, літає.

Ми мамина радість і мамина гордість. Втім, мама не завжди нас розуміє. Коли ми у повному захваті тягали шпака маминим ліжком і шпачине пір'я літало по всій кімнаті - це ж яка краса неймовірна! - мама силою відібрала здобич і викинула десь далеко. Ми образились і не розмовляли з мамою три дні, а потім зловлену здобич показували їй на відстані.

Ми дуже розумні і навіть вміємо користуватися знаряддями виробництва. Коли на ганок заліз їжак, наїжачився і поколов нам лапки і носик, ми додумалися штовхати мордою порожній цинк від набоїв, пхаючи ним їжака.

За казармою у нас є власний склад, де зберігаються впольовані миші. Це акуратно вирита ямка, прикрита притягнутим звідкілясь шматком рубероїду. Сторонні ні про що не здогадуються.

IMG_1742-red

Одного разу мама гірко-гірко плакала, бо її не взяли на бойове завдання і натякнули, що відправлять у Київ займатися виборами. Ми сиділи поруч і злизували мамині сльози, а потім почали шкребти двері і проситися на вулицю. Мама відкрила двері і сказала: "Котися, зраднику!". А ми швиденько - одна лапа тут, друга там - збігали на склад, застрибнули мамі на коліна і поклали їй у долоню здоровенну мишу. Але мама чомусь не захотіла її їсти. Тоді ми, мало не плачучи, взяли мишу у зуби і піднесли мамі до рота: їж, мамо, і не плач. Все, що можу, для тебе зроблю. Мама дуже дякувала, але чомусь сталося так, що мишу ми з'їли самі.

А нещодавно з нами трапилася справжня біда: перше кохання. Її звати Розтяжка, вона мешкає у сусідній казармі і старша за нас на місяць чи два. Ми запросили кохану у гості і вирішили пригостити її дорогими ласощами, які мама купляє у райцентрі спеціально для нас, коли їздить туди за гуманітаркою. Але зла мама не зрозуміла, що це любов, і брутально виставила кохану за двері. Ми люто зиркнули на маму, як на ката, зашипіли і звіялися на дві доби. Ми відвели нашу кохану на склад і подарували їй найкращу мишу, і поки вона ліниво гралася нею, ми вилизували кохану, примружившись від щастя й гордості.

А потім нас впіймали і силоміць з коханою розлучили. Посадили у ненависну переноску і завезли далеко-далеко. Тому що, бач, не було на кого нас залишити. Як не старалися, ми не змогли пояснити мамі, що є вільні звірі і давно можемо прогодуватися самі.
Тепер ми сумуємо вже кілька днів, погано їмо і гладимо лапкою своє зображення у дзеркалі. Мама пообіцяла, що скоро ми повернемось. Ми віримо й чекаємо...
Tags: тварини
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 13 comments