Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

І знову уклін волонтерам (ВІДЕО)

Повернулася з передової. У більш спокійні моменти знімала трохи, так що скоро щось викладу, вам покажу. Але перш за все - подяка нашим волонтерам, без яких ми б не змогли воювати.

В останні дні нам прибуло багато гуманітарної допомоги, зокрема, кілька посилок на моє ім'я. Я все отримала, замкнула у своїй кімнаті і поїхала на виїзд. Зараз почну дивитися, розбирати, роздавати дівчатам і хлопцям.

Отже, два відео про волонтерську допомогу. Пам'ятаєте моє відео, на якому поранений боєць Добровольчого Українського Корпусу "Правого сектора" на ім'я Володимир дякує молодій волонтерці за листа, адресованого бійцю-герою? Днями нам прибула ще одна посилка з гуманітарною допомогою, у якій був новий лист від цієї дівчини, адресований вже конкретно Володимиру. У ньому була дуже гарна листівка ручної роботи. Оскільки Катерина не залишила зворотньої адреси, Володимир та його побратими, заслужені наші бійці, знову відповідають дівчині на відео.І ще одне відео: подарунки нашим бійцям від дітей - учнів Полтавського політехнічного ліцею.

Tags: війна, правий сектор
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 27 comments