Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Вторгнення Росії. Розповідь військових, що вийшли з оточення (ВІДЕО)Шановні друзі, читачі, глядачі!
Прошу дивитися і по можливості поширювати це відео. Це розповідь українських військових, які несли службу на блокпостах у Донецькій області. 24 серпня, у День Незалежності України, їхні блокпости були знищені регулярними підрозділами армії РФ, яка нині дуже швидкими темпами просувається углиб України.
Не вірте заспокоюючим офіційним повідомленням. Там на 50% брехня. Це занадто великий відсоток, щоб орієнтуватися на них як на джерела інформації.
Послухайте цих людей. Вони кілька днів виходили з оточення. Один побував в полоні у росіян, бачив, як вони розстріляли трьох полонених, які наважилися з ними сперечатися. Оточенці добралися до безпечного місця лише ввечері 27 серпня. У ніч з 27-го на 28-е я взяла це інтерв'ю.
Воно довге - майже півгодини. Але я не насмілилась нічого обрізати і скорочувати. Бо скорочена і змонтована правда може виглядати як не зовсім правда.

Далі просто процитую слова чоловіка, який ще 10 серпня у моїй присутності, в селі Степанівка під Савур-могилою, до найменших деталей і строків передбачив, як розвиватиметься ситуація на фронті - як діятимуть росіяни, у яких напрямках рухатимуться, коли і як візьмуть які населені пункти, коли і де наші частини потраплять в оточення і будуть частково або повністю знищені, тощо.

"Цю війну можна виграти, тільки виконавши такі умови:
1. Очолювати армію, що веде бойові дії, повинен не політикуючий барига, а людина з мілітарним мисленням, здатна приймати непопулярні рішення.
2. Для перемоги у війні потрібне напруження усіх сил держави. Тому необхідне введення військового стану з усіма випливаючими: загальною мобілізацією, військовими трибуналами, скасуванням мораторію на смертну кару, обмеженням деяких прав і свобод громадян.
3. Найжорсткіша люстрація широколампасних ідіотів, нездар у генеральських погонах.
Все це можна сформулювати однією фразою: ТОТАЛЬНА ВІЙНА ДО ПЕРЕМОЖНОГО КІНЦЯ. Це єдиний шлях порятунку держави Україна.

Той, хто думає інакше - або зрадник, або просто дурень.
Якщо цього не розуміють сьогоднішні можновладці, то на їхнє місце прийдуть інші. І скоріше, ніж нинішні можуть це собі уявити у своїх найжахливіших снах".

Начальник штабу Добровольчого Українського корпусу Валерій ВОРОНОВ
Tags: війна, правий сектор
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 98 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →