Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Солдатський сухпай

Знайомтесь: солдатський сухпай. Якщо прочитати на упаковці, що до нього входить, виглядає цілком нормально. Каша з яловичиною, м’ясні консерви, галети, мед тощо.
Насправді ж їсти це неможливо. Принаймні, тривалий час, не ставши інвалідом.


До сніданку входить нормальний паштет, до обіду – нормальна тушонка. На цьому все. Те, що називається кашею (перловою або рисовою) – чи недоварене, чи що – розгризти її неможливо. Галети – як камінь. Я багато поїздила по виправних установах і знаю, що засуджених годують краще. А тут ідеться про солдат – людей, які взагалі нічим не завинили і для яких здоров’я – основне, втративши його, вони не зможуть нормально воювати. Чи є хтось, хто захищає в цьому плані права солдат?

Солдатський сухпай

Ні, звичайно, спасибі, що хоч щось дають. Але чому б не завезти на передову звичайну копійчану мівіну? Кип’яток у бійців, дивлюся, є майже завжди. У крайньому разі, мівіну можна гризти сухою. Чому печиво має бути твердим, як цегла?
З оцих маленьких бід, на кшталт отаких сухпаїв, складається велика біда: дуже значна кількість військовослужбовців не хочуть воювати. Може, спробувати їх для початку погодувати нормально?
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 24 comments