Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Кров’ю грузин і руками Саакашвілі

... створено передумови для Четвертої світової війни.

Сперечалася вчора з класним воєнспецом - зокрема, з кавказьких питань. Його трусить від люті - як нездарно Грузія програла війну, яку можна було виграти за добу, буквально однією операцією. "Ти мислиш як сержант, а не як геополітик!" - кип’ятилася я, але ніякі мої аргументи не діяли.
Я так і не змогла довести, що Саакашвілі й не намагався виграти цю війну. Її виграти неможливо. Порівняйте хоча б територію Грузії з територією Росії. Кількість людей. Кількість озброєння. М’ясом задавлять.

План був іншим, і він, схоже, удався. Наступом на Цхінвалі, а потім швидким запланованим відступом Росію спровокували увійти на територію власне Грузії. Стати явним агресором.
Згадайте, як було в Горі. Грузини офіційно повідомили, що росіяни взяли Горі - а кореспондент звідти свідчив: у місті немає російських військ. І грузинських теж. Місто відкрите, незахищене - як туди не полізти? А полізли - все, ви агресори, є привід для міжнародних санкцій.

Кремль збирався потихеньку-помаленьку, по можливості не привертаючи уваги, тихо видаючи паспорти і фінансуючи газорублями проросійські рухи, повертати собі шматки колишнього СРСР. Піддавшись на грузинську (чи американську) провокацію, він більше не зможе робити це непомітно.

Ось перші результати: Меркель повільно починає крутити назад - засудила Росію і підкреслила, що Україні і Грузії місце у НАТО. Навіть бацька Лукашенко відмовився визнати Абхазію і Осетію. Пояснив, не змигнувши оком, що хоче зберегти добрі стосунки із Заходом теж. Чому - бо він по інший бік барикад: Білорусь ніколи і нікуди військовим шляхом не вторгнеться, а Росія у Білорусь - може.
У США "жорсткий" Маккейн вперше догнав і перегнав "миротворця" Обаму. Вже й до Путіна дійшло - вчора він заявив, що Америка навмисно створила кавказький конфлікт для перемоги на виборах в США одного з кандидатів. А куди раніше дивився??

Західні демократичні держави, на відміну від авторитарних режимів, дуже довго чухаються. Тому що будь-яке рішення повинні узгодити мало не з кожним громадянином. Вони розкачуються повільно, але в результаті Росія таки опиниться у міжнародній ізоляції.

Третю світову (вона ж "холодна") США в СРСР виграли, спровокувавши його на вторгення до Афганістану. Далі були міжнародні санкції, і десь за 10 років Союз розвалився. Сьогодні роль Афгану грає Грузія. Але РФ слабша за СРСР. Четверта світова 10 років не триватиме.

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/83638.html
Tags: війна, грузія, рф, сша
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 269 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Recent Posts from This Journal