Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Розвідка боєм під Карлівкою. 10 липня (ВІДЕО)10 липня 2014 року українські вояки, а саме 93-я бригада Збройних Сил України, Добровольчий корпус "Правого сектора" та батальйони "Донбас" і "Дніпро", провели розвідку боєм біля селища Карлівка на Донеччині.
Першою пішла колона бронетехніки (два танки і три БМП), за ними - добровольці з ПС, які прикривали бронетехніку. Танкістам вдалося подавити кілька вогневих позицій противника, а артилеристи, завдяки вдалому коригуванню вогню за допомогою літака-безпілотника, знищили два ворожі танки.

Позиції "сепаратистів" під Карлівкою дуже добре укріплені. Незважаючи на роботу нашої артилерії, у них працює ЗУ і важкі кулемети. Як мінімум один кулемет вони встановили на церковній дзвіниці. Також з цієї дзвіниці працює снайпер, а наші щиро віруючі, чи краще сказати, забобонні командири не дають наказ знищити цю позицію.

Снайпери і автоматники противника працювали по наших бійцях із "зеленки". У цьому бою загинув військовий-снайпер з 93-ї бригади і був тяжко поранений інший боєць.

Незважаючи на втрати, з бою всі вийшли веселі і бадьорі. Карлівка, Донбас і Крим будуть наші.
Tags: війна, правий сектор
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 33 comments