Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Проблема біженців

Повідомляє мій добрий знайомий з міста Сватове, що на Луганщині. (На сьогодні це, мабуть, найбільш безпечне місто на Донбасі).
У Сватове потягнулися біженці з Донеччини і Луганщини. Тільки за позавчора і тільки тих, кого бачив мій знайомий, прийшло 10 чоловік. Очікується, звісно, значно більше.
Проблему біженців слід вирішувати. Їх необхідно забезпечити дахом над головою і предметами першої необхідності. Ясна річ, це стосується усіх біженців, а не лише тих, що тікають у Сватове (де завтра, до речі, має відбутися нарада з цього питання).

За словами мого знайомого, кілька біженців із Луганська звернулися у Сватові до місцевої чиновниці, яка мала б опікуватися ними. Вона ж записала їхні анкетні дані і зателефонувала у Луганськ. Мій знайомий припускає, що вона здала їх сепаратистам, і тепер в їхніх родин, що залишилися у Луганську, будуть проблеми.

Треба якось нам усім піднімати це питання. Бо незабаром, вочевидь, біженців побільшає, а нічого не буде підготовлено, і їм неможливо буде допомогти.
Subscribe

 • Апеляційний суд по Богдану Тицькому (ФОТО, ВІДЕО)

  Була вчора в апеляційному суді по лідеру "Чорного комітета" Богдану Тицькому. Ми всі сподівалися, що йому змінять запобіжний захід на не…

 • РЕПРЕСІЇ В ОДЕСІ

  8 вересня, 15:06 Сьогодні, 8 вересня 2015 року, додому до керівника Одеської обласної організації політичної партії "Правий сектор" Сергія…

 • ЖУРНАЛИСТ И ОРУЖИЕ

  Пишу эту статью по-русски, т.к. большинство понимающих по-украински прописные истины, которые я собираюсь изложить ниже, давно знают. Летом на нашу…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments