Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Прес-конференція "Білого молота", КВП і ГО "Нацгвардія" з приводу репресій з боку нової влади

10 квітня у прес-центрі Майдану відбулася прес-конференція лідерів "Білого Молота", координатора КВП Миколи Коханівського і начштабу ГО "Національна гвардія" Володимира Волкова на тему "​Сашка Білого вбили. Зараз Горан під прицілом Авакова?".


Відео буде доступне за кілька хвилин

РЕЛІЗ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ:

10 квітня 2014 року о 14.00 в Інформаційному Просторі «MAIDAN PRESS CENTER» (вул. Хрещатик 7/11, 2ий поверх) буде проведено прес-конференцію з приводу політичних репресій щодо провідних ідеологів Майдану. Організатором прес-конференції виступає Національна Гвардія України.

Влада змінилася, але провладні методи залишилися незмінними. Владислава Гораніна можна справедливо вважати першим політв’язнем нової влади. Він засновник «Білого молота» - організації, що була створена навесні минулого року і покликана боротися з корупцією та торгівлею наркотиками на вулицях України. У грудні 2013 року Білий Молот став одним із співзасновників Правого Сектору. Але після того, як Дмитро Ярош повідомив про те, що він йде у політику Білий Молот знову відокремився.
Після відмови Гораніна (Горана) високопосадовцям зайняти посаду в складі громадської гілки МВС, після відмови йти на компроміси з новою владою, його було ув’язнено з фабрикуванням справи по розстрілу працівників ДАІ на Броварській трасі.

Горана було заарештовано безпідставно та з порушенням норм законодавства. Було проведено обшук, під час якого з його дому було викрадено особисті речі та документи. Під час затримання, юнака катували, не допускаючи його адвокатів. Горан отримав тяжкі пошкодження від побиття, а саме: закриту черепно-мозкова травму, йому вибили зуби, пробили барабанну перетинку вуха та відбили нирки. Владислав був катований правоохоронцями за активну громадську позицію на Майдані, вже при новопризначеному міністрі Внутрішніх Справ. Апеляційний суд звільнив Гораніна, не вбачаючи його причетність до злочину. Генпрокуратура заявила, що не визнає рішення Апеляційного суду, і не маючи законних важілів впливу, не соромиться погрожувати активісту Майдана.

Владислав Горанін, Антон Бондаренко (співорганізатор та координатор «Білого молота»), Микола Коханівський (лідер Комітета Визволення Політв’язнів) та Володимир Волков (Начальник штабу Національної Гвардії України) детальніше розкажуть вам про ситуацію, у якій перебувають постраждалий та його однодумці.

Учасники прес-конференції знають, що перебувають у «списку на ліквідацію» і готові розповісти яким чином влада відволікає увагу від розслідування злочинів проти активістів Майдану, зокрема «Небесної сотні».
Невже Майдан проливав власну кров аби нічого не змінилося?

IMG_7362

IMG_7364

IMG_7376

IMG_7381

IMG_7390
Tags: білий молот, комітет визволення політв’язнів, коханівський, прес-конференція
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 48 comments