Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Зрадники

zradnyky
Фото Ліга.нет

Є щось глибоко символічне і справедливе в тому, що оці ось, які приїздили зі сходу у Київ тітушничати (в тому числі викрадати і вбивати людей) і закликали Януковича провести "антитерористичну операцію" проти Майдану, самі отримали сьогодні антитерористичну операцію.
На жаль, щось мені підказує, що сидіти належну кількість років вони не будуть. Випустять. Обміняють, наприклад, на звільнення будівель, як було під час Майдану, і здачу зброї.

Між тим, їхня посадка і відсидка - принципове питання. Ті, що з українським громадянством, мають довго сидіти. Тих, що з російським - я розумію, що вони профі і не залишаються у захоплених будівлях, які ось-ось почне штурмувати спецназ, а запускають туди місцевих - все-таки слід постаратися виловити і просто тримати під вартою - на обмін, коли захоплять когось із наших у Криму.

І припиніть називати їх сепаратистами. Це шотландці сепаратисти. Чи чеченці. Це ті, які хочуть відокремитись від великої держави і побудувати на своїй історичній землі власну маленьку.
А генерала Власова як тільки не лаяли, але ніхто ще не додумався звинувачувати його у сепаратизмі.

Вони не сепаратисти. Вони звичайні зрадники. Так і мають називатися.
Бо за що вони борються? За те, щоб існували окремі Харківська чи Донецька держави? Чи, може, за те, щоб у Донецьку чи навіть у Києві змінилася влада, яка чимось їх не влаштовує, як боролися ми на Майдані?
Зрозуміло, що ні.
Вони просто намагаються забрати в України частину територій і віддати їх Росії. Роблять це на російські гроші, отримуючи вказівки від російських спецслужб. В разі чого - втікають до Росії, а потім повертаються.

Місцеві менти і прикордонники, судячи з усього, у більшості своїй такі самі зрадники. Треба усіх заміняти вихідцями з центру України.

А ще - не можна пускати до них на переговори нардепів і всіляких Ахмєтових. Це ж піднімає їхній статус у їхніх очах. Кияни, а особливо громадські активісти, надивилися на політиків і не реагують на них як на якихось небожителів. А там, на сході, все по-іншому. Там, якщо до зрадників, що захопили ОДА, приходить на переговори Ахмєтов, вони казна-що про себе починають думати. А нардепи при цьому просто піаряться. Тому - переговорник має бути не вищий за капітана міліції. І переговори вести лише про умови здачі.

А ще - перепрошую за штамп, але досить брехати. Пишуть, що харків’яни були впевнені, що Янукович вже у Донецьку. А чому? Бо наші любі силовики, і ЗМІ з їхньої подачі, постійно брешуть - наприклад, що ОДА вже звільнено, коли її зовсім не звільнено, і т.ін. Якщо після цього ті самі джерела кажуть, що Янукович зовсім не в Донецьку, а в Ростові-на-Дону, їм не вірять.

Я впевнена, що цього разу все закінчиться добре, усі зрадники будуть частково вигнані, частково виловлені, і Україна збереже контроль над східними кордонами.
Але якщо не будуть зроблені висновки, то 9 травня, на хвилі "патріотизму, антифашизму і путінізму", "дєдивоєвалє с фашистами", "дошлі до Бєрліна, дойдем і до Кієва", вони полізуть знову. І тоді вже ми їх без крові не зупинимо.

Отже, треба завчасно ПЕРЕКРИТИ КОРДОНИ, причому саме прикордонниками, а не хабарниками, і зміцнити міліцію на сході (так висловлюються наші керівники, у перекладі українською це означає замінити майже поголівно). І, не чекаючи, поки зрадники зберуться у великій кількості і почнуть щось захоплювати і проголошувати, по одному позахоплювати їх самих і проголосити їм усе як слід. А правозахисники цього разу нехай зрозуміють: це не інакомислячі, це не люди, переслідувані за їхню позицію, відмінну від позиції діючої влади. Це зрадники і державні злочинці. І судити їх слід не за сепаратизм, а за державну зраду.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 140 comments

Recent Posts from This Journal